Реалізація пенітенціарної пробації

22-08-2019 13:22 57
категорія: Пробація


Соціальна адаптація осіб, звільнених від відбування покарання, є одним із важливих напрямів профілактики рецидивної злочинності.  Для колишніх засуджених «вихід на свободу» є гострою кризовою ситуацією, вони опиняються наодинці з масою проблем: пошук житла, навчання, роботи, інших засобів до існування тощо.

Наявність житла є одним з ключових аспектів успішної адаптації осіб, засуджених до позбавлення або обмеження волі, після звільнення з установ виконання покарань, оскільки постійне місце проживання значною мірою впливає на трудове та побутове влаштування.

Тому, з метою сприяння засудженій особі, яка готується до звільнення з місць відбування покарання та повернення її до самостійного життя в суспільстві, за запитом виправної колонії про можливість проживання за обраною адресою, фахівцем Білгород-Дністровського відділу пробації Лозун Андрієм 22 серпня 2019 року проведено зустріч з братом особи, яка готується до звільнення.

В ході бесіди він повідомив, що дуже чекає на повернення свого брата з місць виконання покарання. Після смерті їх батьків залишився житловий будинок, в якому достатньо місця для спільного проживання обох братів. Крім того він усіляко буде допомагати йому у вирішенні проблем, які можуть виникнути на перших порах після звільнення.

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44