Респект-зустріч з з президентом Молодіжного військово-патріотичного клубу «Десантник» В. Скибою

18-09-2019 08:30 163
категорія: Новини культури


Людина відрізняється від інших створінь тим, що вміє спілкуватися. Все її життя – це безперервний обмін інформацією, досвідом, навичками, результатами діяльності з собі подібними, в ході якого формуються якісь нових відносин між партнерами.

Білгород-Дністровська бібліотека для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва з 2017 року працює згідно проекту «Бібліотека – територія читання, творчості, дозвілля», що представляє великий цикл різноманітних, сучасних, ділових, ігрових, діалогових й навіть розважальних заходів.

В вересні відбулась респект-зустріч, яка являє собою діалог з реальними людьми, де розповідають про свої незвичайні професії, захоплення, хобі, свій спосіб життя тощо.

Талановита шкільна молодь, учні ЗОШ№4, мали змогу поспілкуватися з президентом Молодіжного військово-патріотичного клубу «Десантник» Віталієм Олександровичем Скибою.

«Ми живемо в такий час, коли люди перестають цінувати живе спілкування, і вони звикають, що їхні потреби задовольняються віртуально, та все одно діти не втрачають цікавості до спорту, просто іноді їх треба до нього трохи підштовхнути», - сказав Віталій Олександрович.

Такий формат знайомства зацікавив юнаків і дівчат з сучасним клубом, в якому працює декілька секцій: військово-спортивної підготовки; парашутного спорту; дзесинмон шорін-рю карате-до і кобудо; боксу і кікбоксингу, а військово-історична та пошукова робота виявилася надзвичайно плідним і захоплюючим для його учасників. В. Скиба ще раз підтвердив відому істину, що найбільша розкіш – це людське спілкування. А спорт може покращити характер, виховати вольові якості і навчити долати труднощі. Спорт вчить бути дисциплінованим, адже це щоденна праця над собою, це вміння ставити мету і успішно її досягати. Спорт дарує людині почуття колективізму, адже це підтримка друзів. У цілому, спорт приносить тільки позитивний вплив на характер.

Діти задавали хвилюючі їх питання щодо секцій, проблем вибору у житті, людських стосунків та багато інших .
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23