Результати міського етапу Всеукраїнських олімпіад в Білгороді-Дністровському

27-12-2019 15:51 616 1 0
категорія: Новини освіти


З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді протягом листопада-грудня проходив ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 17 навчальних предметів. За підсумками проведення олімпіадних завдань стали переможцями 264 учні. Разом з тим, визначено рейтинг закладів загальної середньої освіти.

В розрізі предметів переможцями стали:

І ступеня

З біології:

1. Гамурар Христину, учницю 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Височан Д.О.);

2. Товстига Максима, учня 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Височан Д.О.);

3. Коштерік Діану,ученицю 9 класу, ЗОШ №6 (вчитель Беженар М.В.)

4. Голінковську Аліну, ученицю 8 класу, ЗОШ №3 (вчитель Боднар С.В.)

З іноземної мови (німецька):

1.Соколову Катерину, ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ-гімназія» (вчитель Осадчук О.В.)

2.Матяж Ірину, ученицю 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Федорова Г.І.)

З іноземної мови (англійська):

1. Ципаєва Олексія, учня 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Лисенкова О.С.);

2. Пушкаревську Марію, ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Сахарова Т.І.);

3. Огородника Костянтина, учня 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Сахарова Т.І.);

Російська мова:

1. Златова Богдана, учня 9 класу, ЗЗСО №1 (вчитель Білозерцева Л.В.);

2. Лозовську Крістіну, ученицю 10 класу, ЗЗЗСО №1 (вчитель Змієнко Л.В.);

3. Квачук Марію, ученицю 11 класу, ЗЗСО №3 (вчитель Романова А.В., Бесхлібна Л.В.)

З хімії:

1. Товстига Максима, учня 11 класу, НВК «ЗОШ-ліцей» (вчитель Закладна Т.В.)

З географії:

1. Ципаєва Олексія, учня 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Гайнулліна О.М.);

2. Платунова Юрія, учня 8 класу, ЗОШ №4 (вчитель Сердцевич Г.Д.);

3. Бегезу Владислава, учня 10 класу, ЗОШ №1 (вчитель Ніколов І.І.);

4. Падій Ірину, ученицю 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Клімчук Л.В.);

5. Скопова Олександра, учня 7 класу, ЗОШ №4 (вчитель Сердцевич А.П.).

З фізики:

1. Мушинську А., ученицю 7 класу, ЗОШ №5, (вчитель Макеєва Т.М.);

2.Красовського Дмитра, учня 8 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Чекал О.А.

3. Сизовенка Вячеслава, учня 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Зарейчук С.І.);

4.Скаленка Андрія, учня 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Зарейчук С.І.);

5. Міхову Альону, ученицю 9 класу ЗОШ №3 (вчитель Коваль Л.Т.)

З екології:

1. Гагаузову Єву, ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ-ліцей» (вчитель Височан Д.О.)

З математики:

1. Хмару Анну, ученицю 5 класу, НВК «ЗОШ-ліцей» (вчитель Трохимчук Н.А.);

2. Тарасенка Миколу, учня 7 класу, ЗОШ №8 ( вчитель Марушевська В.І.)

3. Братінова Владислава, учня 8 класу, ЗОШ №6 (вчитель Шульц Т.А.);

4. Бегеза Владислава, учня 10 класу, ЗОШ №1(вчитель Батіна І.В.)

З історії:

1. Сліпченка Станіслава Віталійовича, учня 7 класу, ЗОШ №3 (вчитель Боровик О.О.);

2. Слободян Марію Миколаївну, , ученицю 8, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Шипунова І.Б.);

3. Кривоборець Наталю Миколаївну, ученицю 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Воронова О.М.);

4. Гагаузову Єву, ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей», (вчитель Шипунова І.Б.);

5. Костилєву Ірину, ученицю 11 класу, ЗОШ №4 вчитель (Макевич Г.М);

З української мови та літератури:

1. Хмару Анну, ученицю 5 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Ротай В.М.);

2. Кочур Ксенію, ученицю 6 класу, ЗЗСО №6 (вчитель Ліщенко Г.М.);

3. Омельченко Дар’ю, ученицю 7 класу НВК «ЗОШ-ліцей» (вчитель Ротай В.М.);

4. Єрморатій Юліану, ученицю 8 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Якубовська О.Ю.);

5. Шефер Поліну, ученицю 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Ротай В.М.);

6. Кравченко Світлану, ученицю 10 класу, ЗЗСО №3 (вчитель Собченко Л.І.);

7. Падій Ірину, ученицю 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Швага А.С.);

З інформаційних технологій:

1.Вихристюка Дмитра, учня 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Вихристюк О.Я);

1 Хандохіна Олександра, учня 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Реброва Є.Ю.);

2 Вітрука Олександра, учня 9 класу, ЗОШ №6 (вчитель Черненко В.І.);

3 Єрморатій Юліанна, учниці 8 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Вихристюк О.Я);

4 Красняна Костянтина, учня 7 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Вихристюк О.Я);

5 Панова Богдана, учня 5 класу, ЗОШ №8 (вчитель Дементич Т.М.);

6 Буц Олександра, учня 6 класу, ЗОШ №3 (вчитель Лєхан С.А.);

З трудового навчання:

1 Кравцова Віталія, учня 10 класу, ЗОШ №8 (вчитель Степаненко С.П.);

2 Сухородіна Дмитра, учня 9 класу, ЗОШ №4 (вчитель Збарський В.К.)

З обслуговуючої праці

1 Русанову Олену, ученицю 9 класу, ЗОШ №5 (вчитель Крухтанова Н.Ф.);

2 Кіор Валерію, ученицю 11 класу ЗОШ №3 (вчитель Чернова О.А.);

З правознавства:

1.Малофеєва Дениса, ученицю 11 класу, ЗОШ №3 (вчитель Боровик О.О.);

1 Шефер Поліну, ученицю 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» (вчитель Павлова С.В.);

2 Реутову Юлію, ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» (вчитель Павлова С.В.);

З інформатики

1. Савіна Семена, учня 8 класу, ЗОШ №8 (вчитель Місошник Ш.М.);

ІІ ступеня

З української мови та літератури:

1. Левченко Валерію, ученицю 5 класу, ЗЗСО №4 (вчитель Кочуркіна О.П.);

2. Авдєєву Софію, ученицю 6 класу, ЗЗСО №4 (вчитель Гоцонога В.С.);

3. Сліпченка Станіслава, учня 7 класу, ЗЗСО №3 (вчитель Тарута Н.Є.)

4. Николенко Ніколь, ученицю 8 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Якубовська А.Ю.);

5. Міхову Альону, ученицю 9 класу, ЗЗСО №3 (вчитель Собченко Л.І.);

6. Григоренко Олену, ученицю 10 класу, ЗЗСО №4 (вчитель Гоцонога В.С.);

7. Пушкаревську Марію, ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Швага А.С.);

8. Паршикову Анну, ученицю 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Швага А.С.)

З іноземної мови (англійська):

1. Цадзікідзе Арсена, ученя 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Лисенкова О.С.);

2. Попову Анну, ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Сахарова Т.І.);

3. Падій Ірину, ученицю 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Сахарова Т.І.)

4. Гнатюк Орину, ученицю 11 класу, ЗЗСО №4 (вчитель Харлова А.І.)

З іноземної мови (німецька):

1. Кривоберець Наталю, ученицю 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Федорова Г.І.);

2. Філонову Анну, ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ-гімназія» (вчитель Осадчук О.В.);

3. Артеменко Владиславу, учня 11 класу, ЗЗСО №3(вчитель Савінова Н.П.)

З російської мови:

1. Короїд Оксану, ученицю 9 класу, ЗОШ №4 (вчитель Афанасьєва І.Є.);

2. Шулякову Наталю, ученицю 9 класу, ЗОШ №8 (вчитель Оборочан Н.І.);

2. Магомєдову Луїзу, ученицю 10 класу, ЗОШ №1 (вчитель Змієнко Л.В.)

4. Артеменко Владиславу, ученицю 11 класу, ЗОШ №3 (вчителі Романова А.В., Бесхлібна Л.В.)

З хімії:

1.Остроухова Олександра, учня 8 класу, ЗОШ №6 (вчитель Данилюк М.І.)

2.Шпачинську Анастасію, ученицю 8 класу, НВК «ЗОШ-гімназія» (вчитель Гаврилуца О.Д.)

3. Балагура Юлію, ученицю 9 класу, НВК «ЗОШ – ліцей» (вчитель Закладна Т.В.)

4. Герасименка Олексія, учня 10 класу, НВК «ЗОШ -гімназія» (вчитель Гаврилуца О.Д.)

5. Бегезу Владислава, учня 9 класу, ЗОШ №1 (вчитель Лисова Т.О.);

6. Гагаузову Єву, ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Закладна Т.В.)

7. Сорокіну Марію, ученицю 11 класу, ЗОШ №6 ( вчитель Данилюк М.І.)

9. Квачук Марію, ученицю 11 класу, ЗОШ №3 (вчитель Лимаренко Т.П.).

З біології:

1. Фурмур Дар’ю, ученицю 8 класу, ЗОШ №1, (вчитель Потицька О.І.)

2. Гореліхіну Софію, ученицю 8 класу, ЗОШ №3 (вчитель Боднар С.В.

3. Масалова Миколу, учня 8 класу, ЗОШ №4 (вчитель Шарніна Л.В.)

4. Остроухова Олександра, учня 8 класу, ЗОШ №6 (вчитель Беженар М.В.)

5. Безклубенко Вероніку, ученицю 9 класу, ЗОШ №3, (вчитель Кіран Є.М.)

6. Міхову Альону, ученицю 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Звягінцева Н.С.)

7. Тислюка Владислава , учня 9 класу, ЗОШ №5 (вчитель Янчишена О.С.)

8. Бегеза Владислава, учня 10 класу, ЗОШ №1 (вчитель Потицька О.І.)

9.Костилєву Ірину, ученицю 11 класу ЗОШ №4 ( вчитель Шарніна Л.В.)

З географії:

1. Цуркана Віктора, учня 7 класу, ЗОШ №4 (вчитель Сердцевич Г.Д.);

2. Деревенчі Ігоря, учня 7 класу, ЗОШ №4 (вчитель Сердцевич Г.Д.);

3. Ткаченка Івана, учня 7 класу, ЗОШ №4 (вчитель Сердцевич Г.Д.);

4. Полещук Аліну, ученицю 8 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Гайнулінна О.М.);

5. Міхову А.О., ученицю 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Сердцевич А.П.);

6. Сизовенка В’ячеслава, учня 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Гайнулліна О.М.);

7. Скаленка Андрія, учня 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Клімчук Л.В.);

8.Товстигу Максима, учня 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Клімчук Л.В.);

9. Грабовенка Костянтина, учня 11 класу, НВК «ЗОШ – гімназія» (вчитель Дімова О.М.);

З фізики:

1. Зуєва Олексія, учня 7 класу, ЗОШ №1 (вчитель Мінін С.М.)

2. Братінова Владислава, учня 8 класу, ЗОШ №6 (вчитель Жбанкова Т.Д.)

3. Кирилову Валерію, учницю 8 класу, ЗОШ №1 (вчитель Мінін С.М.);

4. Чернишову Ангеліну, ученицю 9 класу, ЗОШ №8 (вчитель Рейзвіх Л.В.)

5. Пивоварова Володимира, учня 9 класу, НВК «ЗОШ - ліцей» (вчитель Зарійчук С.І.)

6. Пизерського Андрія, учня 9 класу, НВК «ЗОШ - ліцей» (вчитель Зарійчук С.І.)

7. Хондохіна Олександра, учня 10 класу, НВК «ЗОШ - ліцей» (вчитель Зарійчук С.І.)

8. Товстига Максима, учня 11 класу, НВК «ЗОШ - ліцей» (вчитель Зарійчук С.І.)

З астрономії:

1. Товстига Максима, учня 11 класу, НВК «ЗОШ - ліцей» (вчитель Зарійчук С.І.)

З інформатики:

1. Хандохіна Олександра, учня 10 класу, НВК «ЗОШ-ліцей» (вчитель Реброва Є.Ю.)

З інформаційних технологій:

1 Клементьєва Даніїла, учня 11 класу, ЗОШ №1 (вчитель Бобок І.В.);

2 Вініцького Миколу, учня 10класу, НВК «ЗОШ-ліцей» (Вихристюк О.Я.);

3 Кобу Владислава, учня 9 класу, НВК «ЗОШ-ліцей» (вчитель Реброва Є.Ю.)

4 Кубищенко Катерину, ученицю 9 класу, ЗОШ №1 (вчитель Бобок І.В.);

5 Кулікова Андрія, учня 8 класу, НВК «ЗОШ-ліцей» (вчитель Вихристюк О.Я.);

6 Ромашевського Данила, учня 6 класу, НВК «ЗОШ-ліцей» (вчитель Вихристюк О.Я.);

7 Бачину Єлизавету, ученицю 5 класу, ЗОШ №11 (вчитель Хорошман В.С.)

8 Лабунець Діану, ученицю 7 класу, ЗОШ №1 ( вчитель Бобок І.В.)

З математики:

1. Стойкова Івана, учня 5 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Трохимчук Н.А.);

2. Марченко Марію, ученицю 5 класу, ЗОШ №1 (вчитель Гончарова І.О.)

3. Торбинського Владислава, учня 5 класу, ЗОШ №3 (вчитель Воронюк О.В.)

4. Ростікова Тимура, учня 5 класу. ЗОШ №6, (вчитель Шульц Т.А.)

5. Коваленко Поліну, ученицю 6 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Трохимчук Н.А.)

6. Корнієнко Єву, ученицю 6 класу, НВК « ЗОШ-гімназія » (вчитель Циганенко Н.В.)

7. Кочуг Ксенію, ученицю 6 класу ЗОШ№6 (вчитель Шульц Т.А.)

8. Ласточкіна Богдана, учня 6 класу, ЗОШ №11 (вчитель Мустяц Г.М.)

9. Євдокимову Марію, ученицю 7 класу, ЗОШ №1 (вчитель Гончарова І.О.)

10. Савіна Семена, учня 8 класу, ЗОШ №8 (вчитель Мисошник С.М.)

11. Коштерик Діану, ученицю 9 класу, ЗОШ №6 (вчитель Саєнко М.М.)

12. Чернишову Ангеліну, ученицю 9 класу, ЗОШ №8 (вчитель Клименко О.О.)

13.Спренчан Анастасію, ученицю 10 класу, ЗОШ №6 (вчитель Саєнко М.М.)

14. Лунева Артема, учня 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей»

15. Марковську Ольгу, учениця 11 класу, ЗОШ №1 (вчитель Гончарова І.О.)

16. Лупаленка Олега, учня 6 класу, НВК «ЗОШ-гімназія» (вчитель Сабліна Л.В.)

З історії:

1. Пігіду Марію Іванівну, ученицю 7 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Шипунова І.Б.);

2. Месержи Ярослава Сергійовича, учня 8 класу, ЗОШ №3 (вчитель Сапатінський М.В.);

3. Сизовенка В’ячеслава, учня 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Шипунова І.Б.);

4. Бегезу Владислава, учня 10 класу, ЗОШ №1 (вчитель Тітова Н.І.);

5. Романюка Дмитра, учня 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Воронова О.М.);

З трудового навчання:

1. Сошина Єгора, учня 9 класу, ЗОШ №8 (вчитель Степаненко С.П.);

2. Горбачевського Даніїла, учня 9 класу, ЗОШ №6 (вчитель Байло Ю.С.)

З обслуговуючої праці:

1 Самокиш Діану, ученицю 9 класу, ЗОШ №4 (вчитель Рогозіна Г.М.);

2 Курінну Анну, ученицю 9 класу, ЗОШ №1 (вчитель Теплякова І.А.);

З правознавства:

1. Балагуру Юлію, ученицю 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Павлова С.В.);

2. Григоренко Олену, ученицю 10 класу, ЗОШ №4 (вчитель Богаченко М.В.);

3. Костилєву Ірину, ученицю 11 класу, ЗОШ №4 (вчитель Богаченко М.В.).

З економіки:

1. Пилипишину Анну, ученицю 8 класу, НВК «ЗОШ-ліцей» (вчитель Гайнуліна О.М.);

ІІІ ступеня

З української мови та літератури:

1. Ростікова Тимура, учня 5 класу, ЗЗСО №6 (вчитель Бурлаченко Н.М.);

2. Куруч Діану, ученицю 6 класу, ЗЗСО №8 (вчитель Аристенко Р.І.);

3. Саксіну Вікторію, ученицю 6 класу, ЗЗСО №3 (вчитель Нікітенко Л.О.);

4. Мушинську Анну, ученицю 7 класу, ЗЗСО №5 (вчитель ЖелінськаО.О.);

5. Зозулю Олександра, учня 8 класу, ЗЗСО №4 (вчитель Аведенко Т.Г.);

6. Печену Анну, ученицю 9 класу, ЗЗСО №4 (вчитель Кочуркіна О.П.);

7. Кривоберець Наталю, ученицю 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Ротай В.М.);

8. Сосєдську Анастасію, ученицю 10 класу, ЗЗСО №1 (вчитель Балта Н.В.);

9. Квачук Марію, ученицю 11 класу, ЗЗСО №3 (вчитель Собченко Л.І.);

10. Філонову Єлизавету, ученицю 11 класу, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» (вчитель Кравченко Л.В.);

З іноземної мови (англійська):

1. Станєву Катерину, ученицю 9 класу, ЗЗСО №11 (вчитель Зеркінс О.А.);

2. Міхову Альону, ученицю 9 класу, ЗЗСО №3 (вчитель Писанова Г.М.);

3. Златова Богдана, учня 9 класу, ЗЗСО №1 (вчитель Ніколаєнко С.А.);

4. Григоренко Олену, ученицю 10 класу, ЗОШ №4 (вчитель Харлова А.І.);

5. Жиліну Марину, ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Сахарова Т.І.);

6. Молочну Дар’ю, ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Сахарова Т.І.);

7. Ковальжі Андрія, ученя 10 класу, НВК «ЗОШ-гімназія» (вчитель Білоус О.М.);

8. Кілігой Владиславу, ученицю 10 класу, ЗОШ №5 (вчитель Коломацька В.В.);

9. Квачук Марію, ученицю 11 класу, ЗЗСО №3 (вчитель Онуцька Я.О.);

10. Першикову Анну, ученицю 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Сахарова Т.І.);

11. Красножан Анну, ученицю 11 класу, ЗЗСО №6 (вчитель Грабина Л.В.)

З іноземної мови (німецька):

1. Безклубенко Вероніку, ученицю 9 класу, НВК «ЗОШ-гімназія» (вчитель Осадчук О.В.);

2. Река Назара, учня 9 класу, ЗЗСО №3 (вчитель Савінова Н.П.);

3. Філонову Єлізавету, ученицю 11 класу, НВК «ЗОШ-гімназія» (вчитель Осадчук О.В.);

З російської мови:

1. Варшавську Лідію, ученицю 9 класу, ЗЗСО №1 (вчитель Білозерцева Л.В.);

2. Божкову Ганну, ученицю 9 класу, ЗЗЗСО №8 (вчитель Оборочан Н.І.);

3. Міхову Альону, ученицю 9 класу, ЗЗЗСО №3 (вчитель Романова А.В.);

4. Кравченко Світлану, ученицю 10 класу, ЗОШ №3 (вчителі Романова А.В., Бесхлібна Л.В.);

5. Антонову Катерину, ученицю 11 класу, ЗОШ №1 (вчитель Змієнко Л.В.);

З хімії:

1.Бічева Івана, учня 9 класу, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» (вчитель Гаврилуца О.Д.);

2. Чернишову Олену, ученицю 8 класу, ЗОШ №8 (вчитель Ігумінова С.Р.)

3. Лупаленка Георгія, учня 8 класу, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» (вчитель Гаврилуца О.Д.);

4. Братінова Владислава, учня 8 класу, ЗОШ №6 (вчитель Данилюк М.І.)

5. Теслюка Владислава, учня 9 класу, ЗОШ №5 (вчитель Ніколова А.С.)

6. Мороз Марію, ученицю 9класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Закладна Т.В.)

7. Пушкаревську Марію, ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Закладна Т.В.)

8. Гамурар Христину , ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Закладна Т.В.)

9. Гетманця Володимира, учня 10 класу, ЗОШ №5 (вчитель Хохлова Л.Є.);

10.Філонову Єлизавету, ученицю 11 класу, «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» (вчитель Гаврилуца О.Д.);

11. Нікітіну Єлизавету, ученицю 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Закладна Т.В.)

12. Мантя В’ячеслава, учня 11 класу ЗОШ №3, ( вчитель Лимаренко Т.П.)

З біології:

1. Федяніна Тімура, учня 8 класу, ЗОШ №6, ( вчитель Беженар М.В.)

2. Чернишову Олену, ученицю 8 класу, ЗОШ №8, (вчитель Васелінга.О.Г.)

3. Мороз Марію, ученицю 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Височан Д.О.);

4. Бучко Вікторію, ученицю 9 класу, ЗОШ №4 (вчитель Смірнова Н.Г.)

5. Цвєклову Анастасію, ученицю 11 класу, ЗОШ №1 (вчитель Потицька О.І.);

6. Кілігай Владиславу, ученицю 10 класу, ЗОШ №5 ( вчитель Янчишена О.С.)

7. Логоненка Василя , учня 11 класу, ЗОШ №8 (вчитель Васелінга О.Г.)

8. Філонову Єлизавету, ученицю 11 класу, НВК «школа-гімназія», вчитель

( Гаврилуца О.Д.);

З географії:

1 Тарасенка Миколу, учень 7 класу, ЗОШ №8, (Рощанікова Н.М.);

2 Сліпченка Станіслава, учень 7 класу, ЗОШ№3, (вчитель Сердцевич А.П.);

3. Мушинську Анну, ученицю 7 класу, ЗОШ №5 (вчитель Коноваленко Л.Г.);

4. Довгополова Максима, учня 8 класу, ЗОШ №4 (вчитель Сердцевич Г.Д.);

5. Катюжанську Анастасію, ученицю 8 класу, ЗОШ №3 (вчитель Сердцевич А.П.);

6. Пилипишину Анну, ученицю 8 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Гайнуліна О.М.);

7. Братінова Володимира, учня 8 класу, ЗОШ №6 (вчитель Гамар О.І.);

8. Мороз Марію, ученицю 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Гайнуліна О.М.);

9. Златова Богдана, учня 9 класу, ЗОШ № 1 ( вчитель Ніколов І.І.);

10. Чернишова Ангеліна, учениця 9 класу, ЗОШ №8 (вчитель Рощанікова Н.М.);

11. Ігнатович Олександру, учня 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Сердцевич А.П.)

12. Молочну Дар’ю, ученицю 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Клімчук Л.В.);

13. Тульба Аліну, ученицю 10 класу, ЗОШ №4 (вчитель Сердцевич Г.Д.);

14. Лозовську Крістіну, ученицю 10 класу, ЗОШ №1 (вчитель Ніколов І.І.);

15.Радіуса Сергія, учня 11 класу, ЗОШ №5 (вчитель Коноваленко Л.Г.);

16. Артеменко Владиславу, ученицю 11 класу, ЗОШ №3 (вчитель Сердцевич А.П.);

17.Квачук Марію, ученицю 11 класу, ЗОШ №3 (вчитель Сердчевич А.П.)

З фізики:

1. Тарасенка Миколу, учня 7 класу, ЗОШ №8 (вчитель Рейзвіх Л.В.);

2. Кучеряву Маргариту, ученицю 7 класу, ЗОШ №5 (вчитель Макеєва Т.М.);

3.Пилипишин Анну, ученицю 8 класу, НВК «ЗОШ-ліцей» (вчитель Чекал О.А.)

4. Бегеза Владислава , учня 10 класу, ЗОШ №1 (вчитель Мінін С.М.)

5. Зіманкова Андрія, учня 10 класу, ЗОШ №1 (вчитель Мінін С.М.)

6. Квачук Марію, ученицю 11 класу, ЗОШ №3, ( вчитель Коваль Л.Т.)

7. Русонову Олену, ученицю 9 класу, ЗОШ №5, (вчитель Макеєва Т.М.)

8. Федорончук Анастасію, ученицю 9 класу, ЗОШ №8, ( вчитель Рейзвіх Л.В.)

З інформатики:

1. Іванова Станіслава, учня 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Реброва Є.Ю.);

З інформаційних технологій:

1 Одинець Катерину, ученицю 11 класу, ЗОШ №6 (вчитель Онищенко Т.І.)

2 Русланова Валентина, учня 10 класу ЗОШ №8(вчитель Толмачов В.В.)

3 Лазовську Крістіну, ученицю 10 класу, ЗОШ №1 (вчитель Бобок І.В.)

4 Сизовенка Вячеслава , учня 9 класу, , НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей». ( вчитель Вихристюк О.Я.)

5 Козаченко Олександру, учня 8 класу, ЗОШ №1 (вчитель Бобок І.В.)

6 Черненка Владислава , ученя 7 класу, ЗОШ №6 (вчитель Черненко В.О.)

7 Тарасенка Миколу, учня 7 класу, ЗОШ №8 (Толмачов В.В.)

8 Голубєву Анастасію, ученицю 6 класу, ЗОШ №4 (вчитель Паларія С.М.)

9 Кесарчук Ксенію, ученицю 5 класу, ЗОШ №1, (вчитель Бобок І.В.)

10 Кочуг Ксенію, ученицю 6 класу, ЗОШ №6 (вчитель Онищенко Т.І.)

11 Вишнякову Камілу, ученицю 5 класу, НВК «ЗОШ-ліцей» (вчитель Вихристюк О.Я.);

12 Аніщенко Миколу, учня 5 класу ЗОШ №6 (вчитель Онищенко Т.І.)

З математики:

1. Шестака Дмитра, учня 5 класу, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» (вчитель Цибульська О.В.);

2. Войцеховського Миколу, учня 5 класу, ЗОШ №1 (вчитель Гончарова І.О. );

3. Перемана Євгена , учня 5 класу, ЗОШ №5 (вчитель Старостіна А.А.)

4. Балєва Івана, учня 7 класу, ЗОШ №8 (вчитель Марушевська В.І.)

5. Мушинську Анну, ученицю 7 класу, ЗОШ №5 (вчитель Бушняк Ю.О.);

6. Самаріна Володимира, учня 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Штиволока О.М.);

7. Пилипишин Анну, ученицю 8 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Мінчева О.А.)

8. Товстига Максима, учня 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (Клименко Т.М.);

9. Квачук Марію, ученицю 11класу, ЗОШ №3 (вчитель Бойченко О.П.);

З історії:

1. Косаківського Ігоря, учня 7 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Шипунова І.Б.);

2. Соломонову Софію, ученицю 7 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Шипунова І.Б.);

3. Ліщенка Івана, учня 7 класу, ЗОШ №6 (вчитель Допірук О.Г.);

4. Фурмур Дар’ю, ученицю 8 класу, ЗОШ №1 (вчитель Мініна О.Г.);

5. Ніколенко Ніколь, ученицю 8 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Шипунова І.Б.);

6. Реву Максима, учня 8 класу, ЗОШ 5, (вчитель Хохлова Т.О.);

7. Пивоварова Володимира, учня 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Шипунова І.Б.);

8. Кобу Владислава, учня 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Шипунова І.Б.);

9. Григоренко Олену, ученицю 10 класу, ЗОШ №4 (вчитель Макевич Г.М.);

10. Мальцеву Марину, ученицю 11 класу, ЗОШ №5 (Делі-Славова Г.Д.).

З трудового навчання:

1. Поцелуєва Мирослава, учня 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Суржик Г.Я.);

2.Тригубенка Дмитра, учня 9 класу, ЗОШ№5 (вчитель Лопарьов А.А.);

3. Рєка Назара, учня 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Суржик Г.Я.);

З обслуговуючої праці:

1 Коршевенюк Олесю, ученицю 9 класу, ЗОШ №11 (вчитель Зикова О.В.)

2 Ярошевич Анну, ученицю 9 класу, ЗОШ №3 (вчитель Чернова О.А.)

3 Ватрарюк Валерію, ученицю 9 класу, ЗОШ №1 (вчитель Степаненко Д.В.)

З правознавства:

1 Мороз Марію, ученицю 9 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Павлова С.В.);

2 Демченка Богдана, учня 10 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Павлова С.В.);

3 Шиліна Владислава, учня 11 класу, НВК «ЗОШ ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Павлова С.В.)

З астрономії:

1 Артеменко Владиславу, ученицю 11 класу, ЗОШ №3 (вчитель Коваль Л.Т.);

З економіки:

1. Поліщук Аліну, ученицю 8 класу, НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Гайнуліна О.М.);

2. Ципаєва Олексія, учня 9 класу, «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (вчитель Гайнуліна О.М.).

Вітаємо учнів-переможців, педагогів-наставників та керівництво навчального закладу!

Прикріплені файли
Тип файлуНазва та посилання
Порівняння з минулим роком 2019-12-27 15:52



Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44