Рішення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради від 27 грудня 2017 року

29-12-2017 10:32 128
категорія: Новини ЖКХ


1. Головам селищних рад смт. Затока та смт. Сергіївка залучити можливості депутатського корпусу, закладів освіти, соціального захисту населення, лікувально-оздоровчих, житлово-комунальних установ для проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з населенням, в першу чергу з багатодітними сім’ями, одинокими громадянами похилого віку та соціально незахищеними, щодо недопущення виникнення пожеж в житловому секторі та загибелі людей на них.

Постійно

2. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради (Муржа-Ромащук Л.І.), управлінню охорони здоров'я міської ради (Сибірцева Т.О.), керівникам закладів освіти, охорони здоров’я, культури та інших закладів з масовим перебуванням людей:

2.1. Провести першочергові заходи, які не потребують значних фінансових витрат для усунення порушень та приведення до належного протипожежного стану підпорядкованих закладів.

2.2. Скласти графіки освоєння коштів для вирішення питань влаштування систем автоматичного протипожежного захисту.

Терміново, після прийняття відповідних бюджетів

2.3. Взяти під жорсткий контроль виконання протипожежних заходів, зазначених в актах перевірок (приписах)

Постійно

3. Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради (Муржа-Ромащук Л.І.) організувати проведення в усіх дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах: батьківських зборів з тематики запобігання травмування й загибелі дітей на пожежах, виховні години з навчанням дітей обережному поводженню з вогнем у житловому секторі та поза ним і діям в умовах пожежі.

Постійно

4. Управлінню охорони здоров'я міської ради (Сибірцева Т.О.), КЗ «Білгород-Дністровська міськрайонна багатопрофільна лікарня» (Десятник І.П.): організувати проведення серед відвідувачів та хворих бесід на тему обережного поводження з вогнем та дотримання елементарних правил пожежної безпеки в побуті, у користуванні електричними та різного роду обігрівальними приладами.

Постійно

5. Управлінню соціальної політики міської ради (Базіленко Д.А.), КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” (Пащенко З.А.), службі у справах дітей міської ради (Бабіч Т.В.), міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (В’язових Т.Г.), організувати проведення роз'яснювальної роботи серед осіб похилого віку, одиноких пристарілих, з багатодітними сім’ями, соціально незахищеними категоріями громадян щодо небезпеки необережного поводження з вогнем, необережності при експлуатації електрообігрівальними приладами, пічного опалення тощо.

Постійно

6. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Зініч М.Ф.), КП «ЖЕО-1» (Красовський В.Б.), керівникам ОСББ міста організувати заходи щодо попередження пожеж у житловому секторі та на комунальних мережах, під час обслуговування громадян забезпечити навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті.

Постійно

7. КП “Білгород-Дністровськводоканал” (Дукач О.В.), керівникам закладів освіти, охорони здоров’я, культури та інших закладів з масовим перебуванням людей — вирішити питання щодо першочергового ремонту джерел протипожежного призначення на об’єктах

Протягом першого кварталу 2018 року

8. Білгород-Дністровському МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області (Зубков С.І.):

8.1. Продовжити проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки, у тому числі із залученням засобів масової інформації.

Постійно

8.2. Забезпечити інформування провідних друкованих та електронних ЗМІ міста (теле, радіокомпаній, друкованих видавництв) щодо проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення по підвищенню рівня обізнаності населення з питань пожежної безпеки, попередження травмування та загибелі людей на пожежах.

Постійно

8.3 Проводити подвірні обходи приватного житлового сектору міста (в т.ч. спільні обходи, залучивши до цієї роботи працівників органів місцевого самоврядування, органів внутрішніх справ, сфери соціального захисту, територіальних житлово-комунальних підприємств, медичних та освітніх закладів), особливу увагу приділяти питанням безпечної експлуатації електричних мереж та електрообладнання, пічного опалення.

Постійно

9. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради (Ковальджі В.В.) забезпечити інформування через друковані та електронні засоби інформації щодо обов’язків населення з питань пожежної безпеки, попередження травмування та загибелі людей на пожежах.

Постійно

10. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника Білгород-Дністровського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області Зубкова С.І.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44