Ритми літа-2017

03-07-2017 14:50 157


Найочікуванішою та найурочистішою подією для зразкового театру пластики та слова «Синтез» (керівник Тетяна Ангелова) Білгород-Дністровського комунального закладу «Міський Центр дитячої творчості» стало запрошення до участі у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Ритми літа-2017», який проходив у курорті Затока (станція Лиманська), де під куполом літньої сцени зібралися танцюристи, вокалісти, музиканти, майстри театрального мистецтва.

Вихованці театру виступили з постановою «Маленький принц» (автор твору Антуан де Сент-Экзюпери) на високому рівні, а їхній чіткий, енергійний, запальний виступ, чудові усмішки, дитяча безпосередність і яскрава зовнішність викликали захоплені оплески глядачів та журі

Після успішного виступу члени журі фестивалю запросили колектив з Білгорода-Дністровського на гала-концерт – продемонструвати свій конкурсний номер ще раз. Результатом участі стало перше призове місце, кубок та диплом.

Керівник колективу висловлює вдячність батькам за фінансову підтримку юних акторів, постійну співпрацю, віру в успіх та розвиток дитячого театрального колективу.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44