Робоча нарада з питань заходів щодо попередження захворюваності на ГРЗ та ГРВІ

25-01-2019 15:53 320
категорія: Новини міста


25 січня 2019 року під головуванням першого заступника Білгород-Дністровського міського голови Вадима Кесарчука відбулося засідання робочої наради з питань заходів щодо попередження захворюваності на ГРЗ та ГРВІ, в якому взяли участь представники галузі освіти та охорони здоров’я, відділу лабораторних досліджень та ін.

Головним питанням, яке обговорювалося під час наради, став стан епідситуації щодо захворюваності на грип та ГРВІ на території Білгорода-Дністровського, його селищ Затока та Сергіївка.

До присутніх була доведена інформація, що на поточному тижні загальна кількість хворих на ГРВІ зменшилась у порівнянні з минулим періодом, між тим, показник захворюваності серед дитячого населення збільшився. Зареєстровані два випадки захворюваності на грип. Завідувач Білгород-Дністровським міськрайонним відділом лабораторних досліджень Тетяна Волкожа зробила акцент на тому, що рівень захворюваності на грип та ГРВІ не перевищує епідпоріг. Необхідності припиняти навчально-виховний процес у школах та дитячих садках не існує.

Начальник управління освіти сім’ї, молоді та спорту Людмила Муржа-Ромащук повідомила, що кожного дня в управлінні акумулюється інформація по кожному класу всіх навчальних закладів міста та селищ щодо кількості учнів, які не з’явилися на уроки. Зокрема, 25 січня у загальноосвітніх закладах міста, селищ Затока та Сергіївка були відсутні 883 дитини, що складає 13% від загальної кількості дітей.

За словами головного лікаря КНП «Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Віталія Ткаченка, до дитячої поліклініки на поточному тижні звернулися 208 дітей з ГРЗ. З початку січня кількість хворих на ГРВІ серед дітей складає 448.

Учасники наради вирішили продовжувати слідкувати за станом здоров’я дітей та посилено контролювати епідеміологічну ситуацію на території Білгорода-Дністровського, селищ Затока та Сергіївка. На наступному тижні відбудеться засідання комісії з питань ТЕБ та НС, яка, в залежності від стану захворюваності на грип та ГРВІ, вирішить, чи потрібно вводити карантин у навчальних закладах.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44