Робота комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

19-06-2017 10:19 142


16 червня 2076 року у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради під головуванням заступника міського голови Альберта Алтухова відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

На порядку денному розглядалося питання дотримання роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці найманим працівникам. Запрошені керівники підприємств міста надали членам комісії пояснення в зв’язку з чим за даними звітів до податкової інспекції рівень середньої заробітної плати на їх підприємствах нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати. В свою чергу підприємці пообіцяли виправити ситуацію у відповідності до чинного законодавства.

Також перед керівниками підприємств міста виступили Державні інспектора праці з інформацією щодо основних вимог законодавства з питань оплати праці, укладання трудових договорів та порядку здійснення перевірок з питань дотримання законодавства про працю.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44