Робота координаційної ради служби у справах дітей

31-07-2017 10:20 149


26 липня 2017 року проведено чергове засідання координаційної ради служби у справах дітей під головуванням заступника міського голови Галини Архипенко.

На засіданні розглянуто питання про хід проведення міської цільової профілактичної операції «Літо – 2017», яку затверджено розпорядженням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак.

Головний спеціаліст служби у справах дітей Тетяна Тараненко озвучила інформацію про результати проведених рейдів. Зазначила, що загалом обстежено 37 сімей, в яких виховується 59 дітей. З батьками проведено відповідну профілактичну роботу, спрямовану на недопущення нещасних випадків, внаслідок залишення дітей без нагляду, дотримання правил пожежної безпеки, поводження на воді.

За результатами виїзду службою у справах дітей направлено 5 клопотань про притягнення до адміністративної відповідальності по ст. 184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків, 4 батьків попереджено про наслідки за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Також, на засіданні координаційної ради затверджено список дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки для оздоровлення в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Алые паруса» смт. Затока за кошти міського бюджету.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44