Розпорядження міського голови “Про скликання 39-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання ”

07-09-2018 16:21 353
категорія: Новини міста


Керуючись частиною 4 та частиною 10 статті 46, пунктом 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження міського голови від 05.09.2018 р. №54-01-03:

1. Скликати 39-у сесію Білгород-Дністровської міської ради VII скликання 18.09.2018 року о 10 год. в приміщенні міської ради (вул. Михайлівська, 56, сесійна зала).

2. Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять дев'ятої сесії міської ради наступні питання:

2.1. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 27.11.2017 року №450–VII «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2018 рік».

Доповідач: Задорожна О.Ю. – начальник фінансового управління.

Співдоповідач: Кондратюк Л.І. – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічної політики, інвестицій та ринкових відносин.

2.2. Про затвердження тексту Меморандуму про партнерство між виконавчим комітетом Білгород-Дністровської міської ради та Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в рамках проекту «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО.

Доповідач: Литвиненко В.О. – начальник відділу транспорту, організації дорожнього руху, комунікаційних систем та енергозбереження.

Співдоповідач: Граждан В.В. – голова постійної комісії з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, захисту прав громадян.

2.3. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Білгорода-Дністровського».

2.4. Про надання згоди на прийняття від Національної академії педагогічних наук України на безоплатній основі друкованої продукції.

Доповідач: Муржа-Ромащук Л.І. – начальник управління освіти, сім'ї, молоді та спорту.

Співдоповідач: Десятник І.П. – голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, туризму, охорони здоров'я та соціального захисту населення. Кондратюк Л.І. – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально - економічної політики, інвестицій та ринкових відносин.

2.5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку туризму у м. Білгород-Дністровському на період 2016-2020 рр.

2.6. Звіт про хід виконання у 2017 році «Програми економічного та соціально-культурного розвитку міста Білгород-Дністровського на 2017-2019 роки», затвердженої рішенням міської ради від 12.10.2017 року № 404-VII.

Доповідач: Шульга О.О. – в.о. начальника управління економічного розвитку.

Співдоповідач: Кондратюк Л.І. – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально - економічної політики, інвестицій та ринкових відносин.

2.7. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Білгород-Дністровської міської ради від 20.03.2018 року №547-VІІ «Про встановлення надбавок заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Білгород-Дністровської міської ради Алтухову Альберту Анатолійовичу».

2.8. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Білгород-Дністровської міської ради від 20.03.2018 року № 549-VІІ «Про встановлення надбавок заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Білгород-Дністровської міської ради Волинець Євгенії Сергіївні».

2.9. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Білгород-Дністровської міської ради від 20.03.2018 року №550-VІІ «Про встановлення надбавок заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Білгород-Дністровської міської ради Чернокульському Сергію Сергійовичу».

Доповідач: Одарій Н.М. – начальник відділу кадрової роботи.

Співдоповідач: Кондратюк Л.І. – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально - економічної політики, інвестицій та ринкових відносин.

2.10. Про припинення діяльності комунального закладу «Білгород-Дністровська міськрайонна багатопрофільна лікарня» шляхом його перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня».

Доповідач: Сибірцева Т.А. –начальник управління охорони здоров'я.

Співдоповідач: Десятник І.П. – голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, туризму, охорони здоров'я та соціального захисту населення. Кондратюк Л.І. – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічної політики, інвестицій та ринкових відносин.

2.11. Про розірвання договору оренди майна комунальної власності.

2.12. Про укладання договорів оренди майна комунальної власності.

2.13. Про укладання договору оренди нерухомого майна комунальної власності.

2.14. Про продовження терміну дії договорів оренди майна комунальної власності.

2.15. Про розірвання договору оренди комунального майна.

2.16. Про внесення змін та уточнень в рішення Білгород-Дністровської міської ради.

2.17. Про включення до переліку об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації об'єкту нерухомого майна за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька,32.

2.18. Про включення до переліку об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації об'єкту нерухомого майна за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська,33.

2.19. Про включення до переліку об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації об'єкту нерухомого майна за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Кишинівська, 101.

2.20. Про включення до переліку об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації об'єкту нерухомого майна за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Пушкіна,33.

2.21. Про включення до переліку об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації об'єкту нерухомого майна за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Московська,9.

2.22. Про включення до переліку об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації об'єкту нерухомого майна за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Маршала Бірюзова,1-а.

2.23. Про внесення змін в рішення Білгород-Дністровської міської ради.

2.24. Про включення до переліку об'єктів які підлягають приватизації нежитлових будівель літ. «А», «Б» по вул. Московська,15.

2.25. Про включення до переліку об'єктів які підлягають приватизації нежитлових будівель та споруд літ. «А» по вул. Першотравнева,70-г.

2.26. Про включення до переліку об'єктів які підлягають приватизації нежитлових будівель літ. «Б», «В», «Г», «Д», «Є», «Ж», «З», «І», «К» по вул. Свято-Геогіївська,13.

2.27. Про включення до переліку об'єктів які підлягають приватизації адміністративної будівлі літ. «А» по вул. Михайлівська,50.

2.28. Про включення до переліку об'єктів які підлягають приватизації нежитлових приміщень літ. «Б» по вул. Михайлівська,45.

2.29. Про включення до переліку об'єктів які підлягають приватизації нежитлових будівель літ. «Б», «Г», «Д», «Ж», «З», по вул. Кутузова,23.

2.30. Про включення до переліку об'єктів які підлягають приватизації нежитлвої будівлі літ. «А» по вул. Єврейська,12.

2.31. Про затвердження умов продажу об'єктів малої приватизації на електронних аукціонах.

2.32. Про затвердження незалежної експертної оцінки нежитлових приміщень, які підлягають приватизації.

Доповідач: Веренич І.А. – начальник управління комунальної власності.

Співдоповідач: Баранов М.М. – голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

2.33. Про припинення права оренди земельної ділянки по вул. Сонячна, 6-а.

2.34. Про надання дозволу БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНІЙ ЧАСТИНІ РАЙОНУ на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

2.35. Про перехід права оренди земельної ділянки по вул. Портова,28, в місті Білгороді-Дністровському.

2.36. Про перехід права оренди земельної ділянки по вул. Ізмаїльська, 174.

2.37. Про викладення в новій редакції пунктів рішення Білгород-Дністровської міської ради №1061-VI від 03.10.2014 року «Про надання відділу освіти Білгород-Дністровської міської ради дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування».

2.38. Про викладення в новій редакції пунктів рішення Білгород-Дністровської міської ради №1299-VI від 05.06.2015 року «Про надання Відділу освіти Білгород-Дністровської міської ради дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування».

2.39. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

2.40. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та в оренду в місті Білгороді-Дністровському.

2.41. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в місті Білгород-Дністровський.

2.42. Про внесення змін, доповнень та уточнень в рішення міської ради.

2.43. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

2.44. Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Білгороді-Дністровському.

2.45. Про поновлення права оренди земельних ділянок в м. Білгород-Дністровський.

2.46. Про передачу у власність шляхом продажу ТОВ «ЛИМАН» ЛТД земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 1,5000 га за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Маяковського, 40-з, яка надана в постійне користування для розміщення промбази.

2.47. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Доповідач: Веренич І.А. – начальник управління комунальної власності.

Співдоповідач: Сулаков Р.П. – голова постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони навколишнього середовища та історичної спадщини.

2.48. Про проведення незалежного обов’язкового зовнішнього аудиту комунальних підприємств Білгород-Дністровської міської ради Доповідач: Кімінчіджі Д.С. – депутат міської ради.

Кондратюк Л.І. – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічної політики, інвестицій та ринкових відносин.

2.49. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності

Доповідач: Муржа-Ромащук Л.І. – начальник управління освіти, сім'ї, молоді та спорту.

Співдоповідач: Десятник І.П. – голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, туризму, охорони здоров'я та соціального захисту населення.

2.50. Про затвердження Положення про Білгород-Дністровський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в новій редакції

Доповідач: В'язових Т.Г. – директорміського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Співдоповідач: Десятник І.П. – голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, туризму, охорони здоров'я та соціального захисту населення

2.51. Про звіт заступника Білгород-Дністровського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Алтухова Альберта Анатолійовича за 2017 рік та за 5 місяців 2018 року.

2.52. Про повторний розгляд рішення «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Асорті» в новій редакції», у зв'язку із зупиненням данного рішення міським головою.

2.53. Депутатські запити.

Доповідач: Єрошенко О.Б. – секретар міської ради.

2.54. Різне.

3. Постійним комісіям міської ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять дев'яту сесію міської ради та надати свої висновки та пропозиції в строк до 17.09.2018 р.

4. Для участі в роботі сесії запросити голову Білгород-Дністровської районної ради, депутатів Одеської обласної ради, обраних у виборчих округах по місту Білгороду-Дністровському, голову Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, селищних голів смт Затока та смт Сергіївка, керівників структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури, керівників підприємств, організацій, установ міста, представників політичних партій і громадських організацій, засобів масової інформації.

Міський голова А.Ф.Гінак

№ 55-01-03

Від 07.09.2018 р.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44