Роз’яснювальна робота з платниками щодо практики застосування податкового законодавства станом на 12 квітня

12-04-2019 11:56 132
категорія: Білгород-Дністровська ОДПІ


Чорноморське управління ГУ ФС в Одеській області: перші підсумки декларування

   З початку кампанії декларування мешканцями м. Чорноморськ, Овідіопольського, Біляївського та Білгород – Дністровського районів подано 1335 декларацій про майновий стан та доходи, отриманих протягом 2018 року.

   Про це на брифінгу для представників місцевих ЗМІ повідомила

заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Чорноморського управління ГУ ДФС в Одеській області Віталіна Колесник.

   За її словами, бюджет додатково отримав близько 1,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 0,4 млн.грн. військового збору.

Фахівець зауважила, що декларанти, котрі подали податкові декларації про доходи за 2018 рік і визначили до сплати податок на доходи фізичних осіб та військовий збір,  повинні перерахувати вказані суми до бюджету до 31 липня 2019 року.  

   Кампанія декларування доходів громадян триватиме до 2 травня поточного року.

Чорноморське управління ГУ ДФС в Одеській області:

«Анонс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

16 квітня 2019 року з 11-00 до 12-00 відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія з заступником начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Чорноморського управління ГУ ДФС в Одеській області Л.Сиромят тему: «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Земельний податок», телефон (04868) 3-34-27

18 квітня 2019 року з 11-00 до 12-00 відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з головним державним ревізор-інспектором відділу податків і зборів з юридичних осіб Чорноморського управління ГУ ДФС в Одеській області Н.Грисюк на тему: «Податок на прибуток підприємств», телефон (04868) 3-49-00

До Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій включено 8 новітніх моделей

Головне управління ДФС в Одеській області повідомляє, що ДФС України включено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій 8 новітніх моделей програмних/програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, які беруть участь у експериментальному проекті.

Саме ці моделі застосовуватимуть у своїй діяльності користувачі-учасники експериментального проекту з впровадження інноваційних технологічних рішень для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі Інтернет-торгівлі), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, з перевезення пасажирів тощо.

Перелік новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, які беруть участь у експериментальному проекті затверджено наказом Міністерства фінансів України від 26.03.2019 № 121.

До цього переліку увійшли новітні моделі 7 вітчизняних компаній – учасників експериментального проекту та система «E-Receipt (e-Чек) електронний чек», розроблена Державною фіскальною службою України.

В основу системи «E-Receipt (e-Чек) електронний чек» покладено принцип обов’язкової он-лайн фіскалізації чеків на сервері ДФС. Ця система є альтернативою традиційним РРО, адже може застосовуватись для реєстрації розрахункових операцій, є безкоштовною для користувачів.

Функціональні компоненти системи E-Receipt дозволяють суб’єкту господарювання – продавцю, застосовуючи персональні комп’ютери, планшети, смартфони, здійснювати реєстрацію розрахункових операцій та передавати звітну інформацію (чеки, z-звіти) до ДФС, покупцю – переглядати інформацію щодо чеків у Електронному кабінеті.

Вона інтегрується з іншими системами ДФС, може інтегруватися з іншими бухгалтерськими програмами користувача.

Новітні моделі, включені до Держреєстру РРО, пропонуються до експлуатації у тестовому режимі усім суб’єктам господарювання, які виявили зацікавленість щодо участі у експериментальному проекті.

Триватиме експериментальний проект до 31 грудня 2019 року. За його  результатами Мінфіном прийматиметься рішення щодо новітніх моделей, які не підлягатимуть зняттю з реєстрації, та відповідно, будуть рекомендовані до промислової експлуатації.

З Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій, що включає новітні моделі, затвердженим наказом Державної фіскальної служби України від 26.03.2019 №247, можна ознайомитись за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/320822.html.

Головне управління ДФС в Одеській області

Увага! Важлива новація у законодавстві за напрямом - ЄСВ

Головне управління ДФС в Одеській  області інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року №164 (далі – Постанова) затверджено Порядок нарахування та сплати єдиного внеску за непрацюючого іншого з подружжя працівника дипломатичної служби, який перебуває за кордоном за місцем довготермінового відрядження такого працівника (далі – Порядок).

Порядок затверджено відповідно до п. 5 частини першої ст. 7 Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями.

Крім того, частиною другою статті 37 Закону України «Про дипломатичну службу» від 07 червня 2018 року №2449-VIII (набрав чинності 19 грудня 2018 року) гарантовано, що час перебування за кордоном іншого з подружжя, який не працював під час перебування за кордоном за місцем довготермінового відрядження працівника дипломатичної служби, зараховується до страхового стажу.

Порядок дозволить забезпечити реалізацію передбачених законодавством України гарантій, зокрема, у частині зарахування до страхового стажу часу перебування за кордоном непрацюючому іншому з подружжя працівника дипломатичної служби, який перебуває за місцем довготермінового відрядження такого працівника.

Головне управління ДФС в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23