Ряд важливих рішень прийнято під час засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради

16-10-2020 15:12 292
категорія: Новини міста


16 жовтня 2020 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, порядок денний якого включав в себе 21 основне та 12 додаткових питань.

На початку засідання виконавчий комітет погодив внесення змін до міського бюджету міста Білгорода-Дністровського на 2020 рік, затвердженого рішенням Білгород-Дністровської міської ради від 13.12.2019 року №1072-VII. Зокрема, внесено зміни до дохідної частини міського бюджету за рахунок збільшення обсягу субвенцій з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоровʼя за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету (централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет). Також проведено корегування обсягів надходжень до загального фонду міського бюджету.

Виконком погодив внесення змін до порядку використання коштів резервного фонду міського бюджету Білгорода-Дністровського.

Рішенням виконавчого комітету погоджено надання дозволу на здійснення благоустрою території біля будівлі магазину по вул. Московській,33-А. Так, згідно проектної пропозиції, власник будівлі магазину здійснить будівництво підпірної стіни, реконструює тротуарне покриття та організує озеленення прилеглої території. Також, прийнято рішення про надання дозволу на проведення заходів з благоустрою прибудинкової території багатоквартирного будинку по вул. Незалежності,10.

В ході засідання прийнято ряд рішень щодо врегулювання питання розміщення обʼєктів зовнішньої реклами на території Білгорода-Дністровського.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради, погоджено надання допомоги в рамках реалізації міської цільової програми «Соціальний захист» на 2018-2020 роки. Зокрема, чотирьом мешканцям міста надано адресну матеріальну допомогу на лікування, а також мешканцю, який опинився в складних життєвих обставинах, та іншим особам. Загалом, відповідно до рішення виконкому, матеріальну допомогу надано девʼятьом мешканцям Білгорода-Дністровського.

Виконком погодив рішення «Про початок опалювального сезону 2020-2021 років у м. Білгороді-Дністровському». Відповідно до зазначеного рішення, подача теплоносія до дитячих дошкільних установ, лікувально-профілактичних та навчальних закладів, житлових будинків та інших споживачів розпочнеться відповідно до синоптичної ситуації, на основі температурних показників навколишнього середовища, а саме - при умовах зниження середньодобової температури повітря нижче 8 градусів впродовж трьох діб - з 1 листопада 2020 року.

Під час засідання виконкому прийнято рішення «Про увічнення памʼяті Героїв Радянського Союзу, учасників Другої світової війни 1939-1945 рр, які мешкали в м. Білгороді-Дністровському». Згідно із зазначеним рішенням, до переліку імен на існуючій меморіальній дошці в парку Перемоги передбачено додати імена Героїв Радянського Союзу, учасників Другої світової війни 1939-1945 років (російською мовою: Зудлов Сергей Анфиногенович, Радченко Василий Иванович, Огуленко Максим Артемович) для увічнення їх памʼяті.

На засіданні внесено зміни до рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 31.03.2020 року №109 «Про затвердження титульного списку обʼєктів поточного ремонту вуличного освітлення на 2020 рік». Прийняті рішення «Про опікунську раду при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради»; «Про затвердження переліку місць для організації та проведення сезонної ярмарки з торгівлі сільськогосподарською продукцією та визначення розпорядника проведення сезонної ярмарки в місті Білгороді-Дністровському»; «Про погодження внесення змін до установчих документів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» м. Білгорода-Дністровського Одеської області», а також ряд інших важливих рішень.

Наприкінці засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради було розглянуто й підтримано ряд проектів рішень, спрямованих на захист прав дітей.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23