Секретар Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов зустрівся з представниками Церков і релігійних організацій міста

17-03-2020 16:41 155
категорія: Новини міста


17 березня 2020 року відбулася зустріч секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова з представниками Церков і релігійних організацій міста Білгорода-Дністровського.

В ході зустрічі обговорювалося питання щодо рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради. Зокрема, відповідно до п. 4 Рішення, комісією було рекомендовано керівникам релігійних організацій, розташованих у місті, обмежити проведення служб, мес і служінь та розглянути можливість їх проведення у максимально дистанційному варіанті. У разі гострої необхідності проведення релігійних заходів під час здійснення своєї діяльності, забезпечити неухильне дотримання санітарно-епідемічних заходів та обов’язкове використання засобів індивідуального захисту всіма парафіянами.

В свою чергу, представники Церков і релігійних організацій міста висловили підтримку визначеним заходам, які покликані мінімізувати розповсюдження інфекції та знизити ризик інфікування коронавірусом.

Також, під час зустрічі начальник управління охорони здоровʼя Білгород-Дністровської міської ради Тетяна Сибірцева поінформувала присутніх про першочергові заходи, яких необхідно дотримуватись з метою попередження поширення коронавірусу COVID-19 серед населення.

Віктор Грозов закликав поставитися з розумінням та особистою відповідальністю до запроваджених заходів, які мають на меті запобігти поширенню цьому вірусному захворюванню, його локалізації, а також уникати крайнощів: не піддаватися панічним настроям, але і не легковажити небезпекою.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23