Секретар міської ради Ольга Ціпуленко провела брифінг для журналістів по підсумкам сесії міської ради 30 травня 2017 року

31-05-2017 11:52 524
категорія: Новини міста


31 травня 2017року секретар Білгород-Дністровської міської ради VII скликання Ольга Ціпуленко провела брифінг для представників ЗМІ. В ході зустрічі з журналістами вона повідомила, що 30 травня відбулося пленарне засідання 20-ї сесії Білгород-Дністровської міської ради, у роботі взяли участь 29 депутатів міської ради. Воно відкрилося 30 травня 2017 року 10.00 і тривало до 11.00.

Щодо дострокового звільнення з посади секретаря ради, Ольга Ціпуленко розповіла, що депутатом Ігорем Галатом, від імені депутатської групи «Біле місто», був поданий відповідний проект рішення. У зв'язку з процедурними порушеннями, секретар не прийняла проект до включення у порядок денний.

У наслідку подальшого незатвердження порядку денного в цілому було прийнято рішення закрити засідання. У зв'язку з цим не було розглянуто понад 40 питань. Серед них виділення грошей для КП «Білгород-Дністровськводоканал» для покриття заборгованості за спожиту електроенергію. Це може привести до зупинки подачі електроенергії на деякі свердловини, до відключень, у зв'язку з цим, подачі води в оселі городян і підприємства. Також не було розглянуте і проголосоване питання про співфінансування ремонтних робіт в ЗОШ №11, це може привести до неотримання фінансування цих робіт в загальній сумі 15 млн. гривень, які ми можемо отримати з Державного бюджету.

У переліку, разом з тим, було питання про проведення тендеру з визначення виконавця робіт по ремонту каналізаційного колектора по вул. Кишинівській, а це в свою чергу може привести до припинення фінансування на суму 24 млн. гривень, які ми очікуємо за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку . Також не були розглянуті питання і звернення жителів міста.

Про звільнення з посади, секретар ради повідомила, що у зв'язку з хворобою міського голови Алли Гінак, її обов'язки виконує секретар ради Ольга Ціпуленко. Правом підпису фінансових документів мають міський голова і секретар ради. Звільнення з посади секретаря ради, за відсутності міського голови, призведе до неможливості фінансування робіт, до невиплат заробітної плати, до дестабілізації життя міста.

Крім пленарного засідання міськради, вранці 30 травня 2017 року біля будівлі міської ради по вул. Михайлівський пройшов мітинг. До його організації, фінансування та проведення служби міста не мають ніякого відношення. Про його проведення заяв до міської ради не надходило та щодо прийняття «резолюції» , про яку відомо лише з соціальних мереж, офіційно такий документ також не надходив.

Правопорядок на мітингу і в будівлі міської ради був забезпечений співробітниками Білгород-Дністровського відділу поліції і служби безпеки України. Ольга Ціпуленко подякувала начальнику поліції, всім учасникам за захист правопорядку та попередження дестабілізації в місті і також мешканцям міста за те, що ніхто не піддався на провокації.

Секретар міської ради Ольга Ціпуленко пропонує керівникам фракцій, депутатських комісій, заступникам міського голови зібратися 1 червня 2017 року на «круглий стіл» для розблокування роботи міськради та недопущення дестабілізації життя міста. На цей захід запрошуються представники всіх ЗМІ міста, про час буде повідомлено додатково.

Також з матеріалами брифінгу можна ознайомитися в газетах “Слово Придністров'я”, “Торнадо-прес”, “Чорноморський вісник” та “Новини Аккерману”, передачах радіо “Новини Придністров'я” та телеканалу “Бессарабія ТБ”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44