ЄРОШЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ

Народився 2 травня 1982 року в селі Рибальське Татарбунарського району Одеської області. Громадянин України. Освіта повна вища. У 1999 році з золотою медаллю закінчив Українську національну гімназію № 2 м. Одеси.

У 2004 році з відзнакою закінчив Одеський національний університет імені І. І. Мечникова і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста. У 2007 році закінчив Інститут підготовки професійних суддів Одеської національної юридичної академії і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію магістра права, захистивши магістерську роботу на тему «Роль суду у забезпеченні додержання законодавства про вибори».

У 2011 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

У 2011 році успішно закінчив аспірантуру за спеціальністю «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право» Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

У 2013 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук із спеціальності 12.00.03 «Цивільне право і цивільний процес;

сімейне право; міжнародне приватне право» на тему «Правове регулювання наказного провадження за законодавством України».

У 2015 році з відзнакою закінчив Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне

управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління. Захистив магістерську роботу на тему «Організаційно-правове забезпечення розвитку виборчої системи на місцевому рівні в умовах децентралізації», яка в номінації «Місцеве самоврядування» була визнана кращою магістерською роботою, і отримав рекомендацію для зарахування в докторантуру.

Трудова діяльність:

З травня по вересень 2005 року працював на посаді старшого інспектора по кадрах Одеської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

З жовтня 2005 року по серпень 2006 року працював старшим юрисконсультом ТОВ «Юридична компанія «Приватна справа».

З вересня 2007 року по лютий 2008 року працював юристом приватного підприємства «Юридична фірма «Іщенко і партнери».

З лютого по серпень 2008 року працював викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін економіко-правового факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

З вересня 2008 року по жовтень 2011 року знову працював на посаді юриста приватного підприємства «Юридична фірма «Іщенко і партнери».

З жовтня 2011 року по серпень 2017 року працював на посаді начальника комунального підприємства «Білгород-Дністровське бюро технічної інвентаризації».

Громадська робота:

З серпня 2015 року по теперішній час – голова Білгород-Дністровської міської організації партії «Відродження»

На чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року обраний депутатом Білгород-Дністровської міської ради VII скликання (голова депутатської фракції, секретар постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального

господарства, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю, голова рахункової комісії).

Член виконавчого комітету Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради VII скликання.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44