Селекторна нарада з питань вжиття протиепідемічних заходів щодо недопущення розповсюдження кору серед населення

11-01-2018 15:44 272
категорія: Новини міста


11 січня 2018 року місто Білгород-Дністровський взяло участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації з питань вжиття протиепідемічних заходів щодо недопущення розповсюдження кору серед населення Одеської області. В ньому взяли участь Тетяна Мунтьян, на яку покладені повноваження заступника Білгород-Дністровського міського голови, Тетяна Сибірцева, начальник управління охорони здоров'я міської ради, Людмила Лаврова, в.о. начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, Ігор Десятник, головний лікар Білгород-Дністровської міськрайонної багатопрофільної лікарні та ін. Вів селекторну нараду голова ОДА Максим Степанов.

За інформацією Т. Мунтьян, з початку року на території Білгорода-Дністровського, селищ Затока та Сергіївка на кір захворіли 17 осіб, 16 з яких - діти. Всі вони не були захищені щепленням. Загалом, з 6336 учнів загальноосвітніх закладів освіти не вакциновані 437 дітей. В дошкільних закладах даний показник складає 88. Спалах кору зафіксований в школі №4, де захворіли 7 дітей. Також, по одному випадку захворюваності на кір у школах №3 та №5.

Голова Одеської обласної державної адміністрації доручив вжити необхідних заходів щодо недопущення розповсюдження кору серед населення, посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед батьків, які нехтують життям своїх дітей та не дозволяють провести їм щеплення.

12 січня 2018 року о 14 годині в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради буде проведене позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому буде розроблений механізм покращення ситуації з вакцинацією проти кору.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44