Семінар до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами

29-07-2020 14:33 79 1 0
категорія: Пробація


Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо. 

Сократ

Щорічно 28 липня в багатьох країнах проводиться Всесвітній день боротьби з гепатитом. У 2011 році Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) внесла цю дату у свій календар, таким чином Всесвітній день боротьби з гепатитом отримав офіційний статус.

Цього року Всесвітній день боротьби з гепатитами проходив під гаслом «Діагностувати і лікувати гепатит».

З метою підвищення обізнаності суб’єктів пробації про симптоми, методи діагностики, профілактики та лікування гепатитів, особливо групи В і С, а також отримання підтримки громадянами, що живуть з гепатитом В і С, 28 липня 2020 року старшим інспектором Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Ольгою Городецькою спільно із волонтером громадської організації РАТН «Заради життя» Сергієм Гулою проведено семінар «Профілактика соціально-небезпечних захворювань. Гепатити».

Сергій Гула розповів, що хронічні захворювання печінки, серед яких вірусні гепатити В і С, входять до числа десяти основних причин смертності в світі. Близько 170 млн. людей страждає на гепатит С і близько 350-400 млн. хворіє на вірусний гепатит В. Вони являються базовою причиною виникнення цирозу та раку печінки, від яких щорічно помирає близько 1,5 млн. людей.

Під час спілкування з клієнтами пробації було обговорено основні шляхи передачі гепатитів та заходи їх профілактики, наголошено на необхідності кожному з громадян осмислити свою поведінку та вести здоровий спосіб життя. Наприкінці заходу присутні отримали буклети розроблені фахівцем Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області Тетяною Тараненко, які містять більш детальну інформацію, де саме можна звернутись для проходження безкоштовного обстеження.

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний

відділ філії ДУ «Центр пробації»

Прикріплені файли
Тип файлуНазва та посилання
Буклет 2020-07-29 14:33Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23