Семінар-практикум “Організація корекційно-логопедичної роботи з використанням ІКТ  та інноваційних і нетрадиційних технологій в роботі з дітьми-логопатами”

16-04-2018 12:27 155
категорія: Новини освіти


12 квітня на базі КЗ ДНЗ №2 «Буратіно» в рамках міського методичного об’єднання вчителів-логопедів та дефектологів відбувся семінар-практикум «Організація корекційно-логопедичної роботи з використанням ІКТ  та інноваційних і нетрадиційних технологій в роботі з дітьми-логопатами». Захід складався з двох практичних частин: заняття з обміну досвідом та відпрацювання нової форми роботи з батьками «Логопедичний міст».

На першій частині логопед Дмітрієва Н.А. ознайомила з підготовчою роботою з постановки звука «Л» за допомогою використання нетрадиційних прийомів та нестандартних наочних посібників; вчитель-логопед Николайчук Н.І. продемонструвала роботу з використанням комп'ютера під час індивідуальної роботи з дитиною з автоматизації звука «Ш» у словах та реченні. 

«Логопедичний міст», організований вихователем-методистом закладу  Бригодською О.М., проведено у нетрадиційній формі з використанням практичних ігор та вправ для роботи з дітьми з розвитку мовлення засобом дискусіії про користь та шкоду використання сучасних мобільних пристроїв, гаджетів та ПК.

Разом з батьками та педагогами практичний психолог Каюкова М В. провела інтерактивні вправи з нейропсихології, присутнім була запропонована виставка мовленнєвих ігор для всієї родини та літератури для читання дітям вдома. 
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44