Семінар-практикум «Покращення соціально-психологічного клімату, профілактика негативних проявів та проведення інформаційно-просвітницької роботи в закладах освіти»

28-02-2019 12:40 140
категорія: Новини освіти


26 лютого 2019 року управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради на базі ЗОШ №5 організовано семінар-практикум з елементами тренінгу «Покращення соціально-психологічного клімату, профілактика негативних проявів та проведення інформаційно-просвітницької роботи в закладах освіти» для заступники директорів з виховної роботи та соціальних педагогів.

З метою тісної співпраці адміністрації школи з працівниками відділів та управлінь, причетних до виховання підростаючого покоління, були запрошені: Рахнянська С.А., начальник служби у справах дітей; В’язових Т.Г, директор центру соціальних служб для дітей, сімї та молоді; Квачук О.А., інспектор ювенальної провенції Білгород-Дністровського МВ ГУМВС; Топор І.М., лікар Білгород-Дністровського ЦПМСД; Базіленко Д.А., начальник управління соціальної політики.

Відкрила семінар-практикум Принц О.М., заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту, яка наголосила на актуальності даних питань та визначила ступінь обізнаності з них учасників семінару за допомогою сходинок знань.

У ході семінару розглядалися питання: навмисних самоушкоджень неповнолітніми, робота шкільної ради профілактики та «Булінг: види та ознаки», «Фактори, які сприяють виникненню булінгу», «Особливості поведінки дитини, яка зазнає цькування», «Стратегії запобігання булінгу». Акцентовано увагу на алгоритмах припинення булінгу в класі; структурі бесід з учнем, який зазнає насильство та з учнем, який здійснює насильницькі дії, небезпечні квести.

З метою попередження булінгу учасниками семінару практично опрацьовані вправи, спрямовані на вміння проявляти та усвідомлювати  свої емоції; формування адекватної самооцінки, уважного ставлення до себе й толерантного ставлення до інших. Представлено вправи для формування позитивного мікроклімату в класі, згуртування дітей. Обговорено, як і які вправи можна проводити з батьками з метою налагодження відносин дитина-батьки. Детально обговорено механізм взаємодії та взаємоінформування причетних служб.

Учасники отримали роздаткові та методичні матеріали для практичного втілення отриманих знань.

Семінар пройшов на високому методичному та організаційному рівнях.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23