Семінар-практикум вчителів іноземної мови «Творчі прийоми навчання як одне з умов формування навичок вільного мовного самовираження»

07-03-2019 07:26 181
категорія: Новини освіти


Заговори, щоб я тебе побачив

Сократ 

28 лютого 2019 року на базі НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» (директор Бондаренко В.Д.) в рамках міського методичного об’єднання був проведений семінар-практикум для вчителів англійської мови «Творчі прийоми навчання як одне з умов формування навичок вільного мовного самовираження».

Учитель англійської мови НВК «ЗОШ-ліцей» Сахарова Т.І. презентувала дієві техніки вирішення мовної задачі навчання співробітництва як активної форми урочної діяльності. Фахівець акцентувала увагу на доцільності наданої технології для відпрацювання навичок спілкування, прийняття іншої точки зору, вміння відстоювати свою позицію, не вступаючи у конфлікт. До обговорення даного питання, орієнтуючись на власний педагогічний досвід, долучились всі присутні.

В ході даного заходу вчитель англійської мови Лисенкова О.С. представила нову технологію у викладанні предмету – колаборативне навчання (навчання у співробітництві) та продемонструвала колегам форми його використання на уроках.

Не менш цікавою з практичної точки зору була презентація роботи з веселими малюнками вчителем німецької мови Федорової Г.І., яка використовує цей вид роботи як дієвий засіб мотивації до вивчення іноземних мов.

Учасники семінару-практикуму брали активну участь в роботі заходу, здобули позитивний настрій та нові форми роботи.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23