От і наблизився до завершення ще один навчальний рік. Діти молодшого шкільного віку радіють наближенню літніх канікул, а випускники школи вирішують одне з найважливіших питань у житті – як обрати майбутню професію. Адже, від цього вибору залежить як людина проживе більшу половину свого життя.

З метою популяризації робітничої професії серед учнівської молоді, 04.05.2017 року у ЗОШ №1 с. Випасне спеціалістами Білгород-Дністровського центру зайнятості організовано та проведено Виїзний профорієнтаційний захід для учнівської молоді з використанням мобільного центру зайнятості за участю Білгород-Дністровського професійного будівельного ліцею. В зустрічі також прийняли участь випускники 9, 11-х класів ЗОШ №2 с. Випасне, Бритівської ЗОШ, Молозької ЗОШ. Учням було продемонстровано анімаційні відеоролики служби зайнятості, проведено конкурси, різноманітні шаради за професійною тематикою та розіграно заохочувальні призи.

У ході заходу, студенти будівельного ліцею презентували майстер-класи з професій галузі будівництва. Окрім того, на гостей чекала виставка робіт учнів ліцею.

У ході проведення профорієнтаційного заходу працював мобільний центр зайнятості, де всі бажаючі змогли отримати відповіді на запитання щодо профдіагностичного тестування за допомогою служби зайнятості, актуальності деяких професій на ринку праці та перспектив працевлаштування після закінчення навчання.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44