Шановні мешканці Білгород-Дністровська!

23-10-2020 12:31 35
категорія: Актуально


Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника! Сучасні транспортні шляхи стають ознакою модернізації життя, свідченням стабільного та динамічного розвитку держави.

Сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини сьогодні важко уявити собі без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства міста, району та життєдіяльність населених пунктів. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.

Сьогоднішнє свято – це свято професіоналів і автолюбителів, всіх, від кого залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток галузей народного господарства. Саме на працівників транспортної галузі покладаються важливі завдання організації якісних перевезень та розширення автомобільних мереж.

Бажаємо, щоб ваша праця, шановні автомобілісти і дорожники, приносила вам лише радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед вами нові перспективи.

Здоров’я, добробуту вам і вашим рідним!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23