Школа бібліотечної майстерності у Білгороді-Дністровському

01-12-2017 14:39 104
категорія: Новини ЖКХ


30 листопада 2017 року в на базі НВК «ЗОШ - гімназія» відбулося засідання школи бібліотечної майстерності на тему: «Професійний розвиток бібліотекаря». У рамках засідання пройшов семінар «Універсальна десяткова класифікація. Методика визначення індексів для документів за класифікаційною системою УДК».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації» протягом 2017 року відбувається перехід бібліотек на систематизацію документів за Універсальною десятковою класифікацією.

На семінарі бібліотекарі використовували напрацювання Національної бібліотеки України для дітей, а саме - матеріали заняття 24 Віртуальної школи каталогізатора "Універсальна десяткова класифікація (УДК): знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо". Колеги у цих матеріалах дали лаконічну, але змістовну первинну інформацію про Універсальну десяткову класифікацію для початківців, низку необхідних посилань, а також запропонували покроковий план дій щодо впровадження нової класифікації як у процесах опрацювання бібліотечних фондів, так і у розстановці фонду та в облікових процесах і відповідній документації.

Методист міського методичного кабінету Кулдикіна Т.С. та керівник міського методичного кабінету Бондаренко Р.П. запропонували план дій щодо організації роботи з впровадження УДК, надали методичні матеріали, які допоможуть шкільним бібліотекарям в роботі.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44