Щодо громадських слухань проекту внесення змін до генерального плану - на прес-конференції головного архітектора Білгорода-Дністровського

13-06-2017 12:53 482
категорія: Новини міста


13 червня 2017 року начальник управління містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міської ради, головний архітектор міста Андрій Кедь провів прес-конференцію для журналістів міських та регіональних ЗМІ.

Головною темою зустрічі став початок процедури громадських слухань проекту містобудівної документації «Проект внесення змін до генерального плану м. Білгорода-Дністровського», «План зонування території міста Білгорода-Дністровського Одеської області (зонінг)». Вказані документи розроблені державним підприємством «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Дiпромiсто» імені Ю.М. Білоконя».

Генеральний план (основне креслення); схема зонування території; схема вулично-дорожньої мережі, міського та зовнішнього транспорту; схема проектних планувальних обмежень та пояснювальна записка розміщені на Білгород-Дністровському офіційному сайті у розділі “Проект внесення змін до генерального плану”. З графічною частиною Генерального плану міста та планом зонування в паперовому вигляді можна ознайомитись у приміщенні управління містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міської ради по вул. Михайлівській,50.

Громадяни можуть надавати до управління містобудування та архітектури (тел. для довідок 2-74-12) або на електронну пошту: t-arhitektura@ukr.net свої пропозиції протягом червня поточного року у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Андрій Кедь зазначив, що кожну середу з 09:00 до 12:00 він та спеціалісти управління будуть проводити презентацію містобудівної документації, спілкуватися з відвідувачами та відповідати на їхні питання.

“Затверджений у чинному порядку генеральний план міста та план зонування є обов’язковими документами для всіх організацій та установ, які здійснюють будівництво та благоустрій на території міста, регламентує відведення земельних ділянок, прокладку інженерних мереж”, - підкреслив головний архітектор міста Білгорода-Дністровського.

Також, А. Кедь відповів на запитання журналістів. Більш детально з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися в газетах “Торнадо-прес”, “Чорноморський вісник” та “Правда Аккерману”, передачах радіомовлення “Новини Придністров'я”, телеканалів “Бессарабія ТБ” та “Південна хвиля”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44