Щодо ліквідації наслідків стихійного гідрометеорологічного явища на території Білгорода-Дністровського - на брифінгу секретаря міської ради В. Грозова

05-08-2019 09:26 385
категорія: Новини міста


5 серпня 2019 року секретар Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов провів брифінг для представників ЗМІ, під час якого інформував про заходи з ліквідації наслідків негоди, що сталася в ніч з 3 на 4 серпня, коли на території міста Білгорода-Дністровського впродовж 6 годин випало близько 120 мм опадів, що відповідає чотирьом середньомісячним нормам серпня. Злива супроводжувалася сильними поривами вітру, що значно ускладнило ситуацію. В результаті стихійного гідрометеорологічного явища були повалені більше 20 дерев, потоками води промито до 10 провалів на проїжджій частині вулиць та парку, підтоплені будинки у низині міста та п’ять каналізаційно-насосних станцій, знеструмлені частини мікрорайонів “Радгосп”, “Тіра”, “Паркова” та “Сонячна”.

Станом на ранок 5 серпня, за даними РЕМ, без електроенергії залишалися вул. Піщана, пров. Зелений, вул. 8 Березня, вул. Захисників України, Першотравнева,4, кут Пушкіна - Шабська, пров. Окрайний, пров. Аккермана, вул. Островського, Катаєва,4, пров. Горний. Розпочалися роботи на КНС та ліквідація пориву по вул. Єврейській. Від повалених дерев розчищені вулиці міста.

Як зазначив Віктор Грозов, у неділю 4 серпня всі комунальні та профільні державні служби оперативно зібралися у приміщенні міської ради для участі в позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якого були визначені першочергові завдання з ліквідації наслідків негоди. Також, швидко відреагували на складну ситуацію, в якій опинилися вихованці Білгород-Дністровської ДЮСШ. Зокрема, наметове містечко на березі Дністровського лиману в районі населеного пункту Південне, в якому знаходилися діти та їх викладачі, підтопило в результаті негоди. Силами 2-го Державного аварійно-рятувального загону ДСНС України в Одеській області та співробітників Білгород-Дністровського відділу поліції о 5:00 год. 4 серпня 2019 роки діти і викладачі були евакуйовані із зони підтоплення.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44