Щодо перевезення пасажирів пільгової категорії - на брифінгу заступника міського голови А. Алтухова

04-07-2017 15:51 439


4 липня 2017 року заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов провів брифінг для представників ЗМІ. Темою зустрічі з журналістами стало загострення ситуації з перевезенням пільгового контингенту пасажирським транспортом. У заході взяв участь директор комунального підприємства “Автотранссервіс”, депутат міської ради Сергій Крупп.

Справа в тому, що перевізник АТП-15107 ввів на маршрутах “1” та “2” декілька автобусів з позначкою “пільговий”, а на інших змушує всіх пасажирів-пільговиків сплачувати за проїзд, що є порушенням не лише договірних відносин з міською владою, а й Закону України, який гарантує громадянам пільгової категорії безкоштовне перевезення в пасажирському транспорті.

“Згідно договору, автотранспортне підприємство повинно кожного місяця надавати розрахунки своїх витрат на пільгове перевезення, але замість цього його представники принесли лист з вимогою компенсувати перевезення пільговиків на суму майже 17 мільйонів гривень, не підкріплених ніякими калькуляціями, а також з пропозицією підвищити тариф на проїзд у міському транспорті до 8 гривень, - підкреслив А. Алтухов. - Крім того, АТП-15107 користується трьома автостоянками на території міста, за оренду яких сплачує не в повному обсязі”.

Як повідомив заступник міського голови, вони звернулися до Укртрансінспекції з проханням втрутитися у дану ситуацію. Також, на підставі численних звернень громадян, а тільки за останні два дні до виконкому міської ради надійшло майже 40 скарг від пільговиків міста, створена комісія, яка разом з правоохоронними органами буде фіксувати факти порушень законодавства з боку АТП-15107.

“Шановні мешканці Білгорода-Дністровського! Пам'ятайте, що всі громадяни пільгової категорії можуть їздити у пасажирських автобусах на всіх міських маршрутах безкоштовно. Пільги ніхто не відміняв!” - підкреслив С. Крупп.

Більш детальну інформацію з брифінгу можна отримати у газетах “Слово Придністров'я”, “Торнадо-прес”, “Правда Аккерману” та “Чорноморський вісник”, передачах радіомовлення “Новини Придністров'я” та телеканалу “Бессарабія ТБ”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44