Щодо роботи КП “Білгород-Дністровськводоканал” - на прес-конференції начальника підприємства О. Дукача

13-09-2017 16:35 266


13 вересня 2017 року начальник комунального підприємства “Білгород-Дністровськводоканал” Олександр Дукач провів прес-конференцію для представників ЗМІ. Він підвів підсумки діяльності КП з початку року та окреслив подальші перспективи його розвитку.

За інформацією О. Дукача, підприємство знаходиться у тяжкому економічному стані. Зокрема, на сьогоднішній день КП “Водоканал” має борг перед фіскальною службою 4 млн. 600 тис. грн., обленерго - більше 2 млн. грн. Між тим, за останні роки накопичився борг населення міста за послуги підприємства у сумі 2 млн. 200 тис. грн. Він зазначив, що завдяки активізації абонентського відділу вдалося трохи скоротити заборгованість споживачів, та робота в цьому напрямку триває.

Причинами наявності боргів у підприємства Олександр Дукач називає штрафні санкції та невідповідність діючих тарифів умовам сьогодення. Національна комісія ринку електроенергії та комунальних послуг рекомендує КП “Білгород-Дністровськводоканал” привести у відповідність розмір тарифів на водопостачання та водовідведення. І фахівці КП “Водоканал” готують економічно обґрунтовані розрахунки. Як відомо, відтепер повноваження встановлювати тарифи на послуги комунальних підприємств передані на місця.

- Не дивлячись на всі труднощі, “Водоканал” виконує свої зобов'язання перед споживачами, проводить ремонтні роботи на мережах, на насосних станціях та свердловинах, оснащується новим обладнанням та нарощує обсяги подачі води населенню міста, - підкреслив Олександр Дукач.

Зокрема, проведена заміна труб водопостачання по вулицях Гагаріна (86 метрів), Тираспольській (320 м), 9 Січня (130 м), придбані 12 насосів для свердловин, 42 кришки каналізаційних люків, відновлена робота свердловини №18, вдосконалені прибори обліку на насосних станціях тощо. У планах на поточний рік - реалізація першого етапу масштабного проекту по капітальному ремонту колектора по вул. Кишинівській, будівництво свердловини по вул. М. Бірюзова, а також забезпечення цілодобового водопостачання тієї частини міста, яка отримує воду від “Північного” підйому.

Також, начальник КП “Водоканал” дав роз'яснення щодо змін законодавства стосовно комерційного обліку та відповів на питання журналістів. Більш докладну інформацію з прес-конференції можна отримати у газетах “Слово Придністров'я”, “Торнадо-прес” та “Правда Аккерману”, передачах радіомовлення “Новини Придністров'я”, телеканалів “Бессарабія ТБ” та “Південна хвиля”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44