21.02.2018 року фахівці Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості разом з представником Білгород-Дністровського об’єднаного управління пенсійного фонду України провели виїзний захід до Маразліївської сільської ради – громади, яка відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» першою здійснила об’єднання кількох сіл, відкривши шлях до нових можливостей для її мешканців.

За побажаннями жителів села Великомар’янівка, одного із сіл громади, зустріч відбулася у приміщенні початкової школи. Прийшли різні категорії громадян - це і зайняте населення: працівники НВК, фермерських господарств, пенсіонери, яких цікавили зміни у пенсійному законодавстві та селяни, які на даний час не мають постійної роботи.

Спеціалісти центру зайнятості інформували про послуги, які надає державна служба зайнятості роботодавцям, безробітним, та іншим категоріям громадян. Відповідали на запитання щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення виплати допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів.

Розповіли про можливість самостійної зайнятості та кроки й дії, які варто здійснити для започаткування власної справи. Акцентували особливу увагу на таку послугу як професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації незайнятого населення, адже професійне навчання безробітних громадян є важливою передумовою покращення якості робочої сили та її конкурентоспроможності на ринку праці, підвищує статус громадянина та вносить вагомий внесок в розвиток ринкової економіки. Підготовка кадрів для потреб роботодавців – один із пріоритетів роботи державної служби зайнятості.

Із зацікавленістю присутні слухали інформацію про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру. Тимчасова зайнятість - послуга служби зайнятості, яка найбільш затребувана в сільських районах, де можливості мати постійне робоче місце обмежені. Участь населення у таких роботах підвищує мотивацію до праці, підтримує матеріально та мінімізує утриманські настрої.

Староста села Ірина Шестакова та усі присутні подякували фахівцям центру зайнятості та пенсійного фонду за надану можливість отримати необхідну інформацію та професійні консультації безпосередньо за місцем проживання, де, на жаль, обмежена транспортна доступність.

Директор центру зайнятості Н.М.Принц
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44