Роботодавець залишається головним клієнтом служби зайнятості. Тому мета спеціалістів центру зайнятості постійно підтримувати тісну взаємодію з новоствореними та ринко-утворюючими підприємствами. Оскільки ринок праці постійно змінюється, роботодавці повинні знати, що висококваліфікованих працівників знайти досить важко. Для того, щоб справжній майстер свого діла утримався на підприємстві, його потрібно зацікавити не тільки умовами праці, а й гідною зарплатнею.

З метою популяризації послуг служби зайнятості для роботодавців, 26.09.2017 року в Білгород-Дністровському центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для роботодавців міста та району та соціальних партнерів.

У ході зустрічі презентовано послуги з профнавчання в ЦПТО ДСЗ, можливості отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття власної справи, а також послуги з підтвердження неформального навчання. Окрему увагу приділено можливості отримання ваучера для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Спільно з представниками пенсійного фонду було обговорено питання легалізації робочих місць та соціального захисту найманих працівників.

Зустріч пройшла дуже конструктивно: було безліч запитань, на які гості отримали вичерпні відповіді та побажань подальшої співпраці.

Начальник відділу активної підтримки безробітних

Мокра О.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44