Хто, як не батько й мати досконало знають свою дитину? Хто, як не педагоги в школі можуть визначити сильніші та слабкіші сторони учня випускних класів? Але хто може дитині допомогти правильно зробити свій вибір майбутньої професійної діяльності, врахувати всі побажання, можливості та головне, потреби на ринку праці. Все це можна зробити в ході кваліфікованої профконсультації за допомогою фахівця служби зайнятості – психолога-профконсультанта. Його робота полягає в тому, щоб допомогати підліткам та їх батькам у виборі затребуваної, важливої та цікавої професії.

З метою визначення спільних дій та планування профорієнтаційних заходів, а також, з метою популяризації послуг служби зайнятості для сільського населення, 28.09.2017 року у відділі освіти Білгород-Дністрвської райдержадміністрації спеціалісти відділу активної підтримки Білгород-Дністровського центру зайнятості зустрілися з соціальними педагогами та психологами ЗОШ району.

У ході зустрічі обговорено різноманітність профорієнтаційних заходів, що проводяться службою зайнятості в т.ч. виїзних заходів для молоді з використанням мобільного центру зайнятості. Також презентовано послуги з профнавчання в ЦПТО ДСЗ. Для сільських мешканців розкрито можливості отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття власної справи. Особливу увагу приділено послугам з підтвердження неформального навчання та можливості отримання ваучера для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Особливість таких зустрічей в тому, що вони дають змогу в ході обговорень вдосконалити підхід до проведення спільних профорієнтаційних заходів для досягнення максимальних результатів.

Нач. відділу активної підтримки безробітних

Мокра О.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44