Соціальний проект «Університет третього віку» продовжує роботу в бібліотеках Білгорода-Дністровського

27-02-2018 11:54 550
категорія: Новини культури


Соціальний проект «Університет 3-го віку» започатковано в бібліотеках Білгорода-Дністровського ще в 2013 році – після перемоги в Міжнародному конкурсі «Бібліоміст» та відкриття в публічних бібліотеках комп’ютерних центрів.

Передбачав проект навчання людей пенсійного віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями основам комп’ютерної грамотності на безоплатній основі. Адже вихід на пенсію не привід сидіти вдома сучасним бабусям і дідусям! Спеціалісти-бібліотекарі запропонували літнім людям альтернативу спокійному життю, можливість приєднатись до сучасних комунікацій.

В програмі 3-місячних занять: навчання друкуванню текстів, основам знаходження будь якої цікавої інформації в Інтернеті, користування електронною поштою, спілкування в соціальних мережах і «скайпі», використання веб-ресурсів для вчинення фінансових операцій (оплата комунальних послуг, замовлення та придбання квитків, товарів тощо), доступ до інформації органів влади.

За чотири роки навчання пройшли 495 чоловік. І в цьому році «Університет третього віку» продовжує процес в бібліотеках міста: ЦМБ ім. М. Горького (вул. Маяковського,6), ім. В. Катаєва (вул. Маяковського,7), ім. Лесі Українки (вул. Ізмаїльська,87-А) та ім. О. Пушкіна (вул. Перемоги,3-А). Незважаючи на введення в минулому році платних послуг з користування комп’ютером в бібліотеках, навчання для осіб пенсійного віку залишається безкоштовним. Щоб пройти 3-місячний курс, людям похилого віку та особам з інвалідністю слід подати заявку через Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування населення (вул. Маяковського,29).
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44