З метою реалізації Програми зайнятості, зокрема, працевлаштування сільських мешканців, 20.09.2017р. в Білгород – Дністровському центрі зайнятості відбулося засідання Круглого столу на тему: «Посилення взаємодії центру зайнятості з об’єднаними територіальними громадами та роботодавцями». В засіданні прийняли участь представники Маразліївської об’єднаної територіальної громади, Старокозацької та Шабівської сільських рад.

У ході зустрічі були розглянуті питання інформування сільського населення про послуги служби зайнятості в т. ч. у ході виїзних заходів з використанням мобільного центру зайнятості безпосередньо у новостворених громадах.

На сьогоднішній день тісну співпрацю поки що налагоджено з Маразліївською ОТГ, але з січня 2018 на року на території Білгород – Дністровського району планується створення ще двох об’єднаних територіальних громад (Старокозацька та Шабівська), до складу яких ввійдуть по 5 сільських рад.

Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із завдань Білгород – Дністровського центру зайнятості. Головною метою такого співробітництва є створення нових робочих місць та організація й залучення незайнятого населення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, які є реальною альтернативою безробіттю і джерелом соціальної та матеріальної вигоди.

Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Л. І. Гончаренко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44