«Стоп Булінг»

20-09-2019 05:30 70
категорія: Пробація


19 вересня 2019 року психологом Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації Оленою Чумак та начальником Білгород-Дністровського відділу бюро правової допомоги Оленою Боян для учнів 9 класу Бритівської загальноосвітньої школи та студентів 2 курсу Білгород-Дністровського педагогічного училища проведено семінари на тему «Стоп Булінг».

Мета заходів: ознайомити учнівську та студентську молодь з поняттям булінгу, його видами та проявами, розвивати навичкиконструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування; виховання почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнала насильства.

Під час семінарів учасникам було роз’яснено поняття булінгу, його різновиди, наведено приклади проявів булінгу за допомогою відеоматеріалів, роз’яснено категорії осіб, які можуть бути причетними до нього та його наслідки. Також їм було повідомлено, що під час освітнього процесу діти мають право на захист від будь-яких форм насильства, булінгу, приниження честі та гідності, дискримінації за будь-якою ознакою, що завдають шкоди здоров’ю. Але поряд з тим, діти зобов’язаніповажати гідність, права, свободи та інтереси інших, дотримуватись етичних норм, відповідально ставитись до здоров’я оточуючих, повідомляти про факти булінгу стосовно них або свідком якого вони були. Окремо було наголошено, що за прояви булінгу українським законодавством передбачено адміністративну відповідальність, а саме накладення штрафу або громадські роботи.

Наприкінці заходів присутнім були вручені пам’ятки, в яких зазначено інформацію про булінг, відповідальність за його вчинення та перелік організацій, куди діти або їх законні представники можуть звернутись за захистом своїх прав та отримати безоплатну консультацію юриста.

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеськійобласті
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23