Сторітелінг «Століть єднальна нитка - душа моя, сім'я моя» в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва

19-05-2017 10:06 348


Історія країни, історія рідного краю, історія родини - тісними невидимими нитками пов'язані один з одним. Любов до України починається з любові до своєї малої Батьківщини - місця, де ти народився, де живуть рідні, друзі, де людина сформувалася і зрозуміла, що вона ланка в безперервній низці поколінь людей, що йдуть з минулого в майбутнє через сьогодення.

У Білгород-Дністровської бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва відбулася незвичайна зустріч «Від історії сім'ї - до історії міста», яка переросла в сімейний сторітелінг.

Сімейні легенди зберігають історію наших родичів. Ці історії передаються з покоління поколінню і допомагають родині пам'ятати про своїх предків і знати причину, наприклад, чому ваша сім'я переїхала або чому деякі члени сім'ї живуть окремо. Такі легенди можуть бути як хорошими, так і похмурими, але, тим не менш, завжди цікаво знати про те, ким були ваші далекі предки. Учні 5 класу ЗОШ № 5 поділилися своїми сімейними переказами, деякі з яких тягнуться углиб століть, до того часу, коли було засновано Шабо, швейцарську колонію-поселення в Аккерманському повіті Бессарабської губернії. В іншій родині передається історія знайомства бабусі та дідуся, яка сталася в нашому місті, і тепер їх династія налічує 3 покоління. А ще в однієї дівчинки дідусь працював на Одеській кіностудії і був одним з режисерів відомого фільму «Три мушкетери».

Крізь часи протяглася безперервна і міцна нитка, що пов'язує нас, що живуть сьогодні, з тими, хто жив сотні, тисячі років тому. В наше життя - в найважливіші її моменти - найтіснішим чином вплітається місто, стаючи ще одним членом сім'ї, ще одною рідною істотою. Історія кожної сім'ї і історія Білгорода-Дністровського нерозривні, сплетені, з'єднані на повіки.

Любов до своєї малої батьківщини неможлива без знання її історії, культури, знайомства з людьми, які своїми справами, вчинками, помислами і творять історію свого міста, краю. На зустрічі була присутня чудова людина, письменник і поет Володимир Юрійович Дудаш, який поділився історіями зі свого життя, а вірші стали ліричним, тонким і живим огранюванням всього заходу.

Людина, що дерево, підроби коріння, знищ живу пам'ять - засохне. У хвилини поразок і перемог, коли на душі радість і коли туга стискає серце, він шукає опору і підтримку, шукає захист і підказку у своїх предків.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44