Сучасні та традиційні підходи до розвитку мовлення дошкільників

05-12-2018 08:50 125
категорія: Новини освіти


4 грудня 2018 року на базі Білгород-Дністровського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 «Гномик» (завідувач Мінакова Наталя Василівна) відбулося чергове засідання методичного об’єднання секції вихователів груп молодшого віку на тему: «Сучасні та традиційні підходи до розвитку мовлення дошкільників», у якому взяли участь 21 педагог закладів дошкільної освіти міста.

У практичній частині заходу педагоги переглянули заняття з розвитку мовлення «Тато, мама, я – це і є моя сімʼя» (вихователь Баран Валентина Павлівна), лейтмотивом якого стало закріплення дітьми поняття, що сім'я – це найближчі люди, які піклуються одне про одного.

Протягом цікавого, продуктивного заняття, малюки розширили уявлення про свою сімʼю, її склад, розглядаючи сімейні фотографії називали та описували членів родини. Складали розповідь про свою сімʼю за допомогою інноваційної технології – мнемотехніки. Виконуючи різноманітні завдання, вони закріпили вимову звука [а], розвивали дрібну моторику рук, силу голосу, вправлялися у правильній звуковимові.

Проведена робота з дітьми викликала у них емоційний відгук, продемонструвала їх бажання допомагати батькам, любити їх, турботливо ставитись до близьких та дарувати один одному любов, тепло і ласку. Заняття мало значний виховний та морально-етичний вплив на дітей та отримало високу оцінку і схвалення колег.

У ході проведеного з педагогами круглого столу «Використання сучасних інноваційних технологій у розвитку мовлення дошкільників» вихователі поділилися власним досвідом та напрацюваннями з використання новітніх методик та посібників, продемонстрували деякі з них та низку дидактичних ігор з розвитку мовлення дітей, їх артикуляційного апарату та звукової культури.

Методист ММК Мізюк Т. Л.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44