Тиждень права в бібліотеках Білгорода-Дністровського

13-12-2018 16:08 149
категорія: Новини культури


Мораль і Право, Право і Закон –

Рушійні сили для життя людини,

А їх знання надасть нам вірний тон

У розвиток держави  – України

В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права.

До речі, вперше Всеукраїнський тиждень права було проведено у 2008 році. Бібліотеки м. Білгорода-Дністровського з 10 по 14 грудня долучилися до цього Тижня низкою бібліотечних заходів. Дні правових знань були наповнені різноманітними інформаційно-просвітницькими заходами правової тематики. З метою підвищення рівня правової культури для всіх категорій читачів в бібліотеках експонуються книжкові юридичні орієнтири: «Основи Держави – Закон і Право» в центральній міській бібліотеці ім. М. Горького, «Що ви знаєте про свої права» в бібліотеці ім. Лесі Українки, «Міжнародний день прав людини» в бібліотеці ім. М. Кропивницького, «Права людини в Україні» в бібліотеці ім. О. Пушкіна. А ще в ЦМБ ім. М. Горького проходили відкриті експрес - спілкування «Лабіринти права». Тематична бесіда - вікторина «Я маю право» проведена в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва. Учні 7 класів школи №5 с зацікавленістю слухали про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України, адже дуже часто деякі дії підлітків ведуть до кримінальної відповідальності. Присутні дружньо давали відповіді на запитання вікторини, самі задавали питання, щодо своїх прав. Також щодня в Інтернет – центрі демонструвався бук трейлер «Права дитини», який можна переглянути за наступним посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=oK6Nl_egrvU&t=53s .   В бібліотеці ім. Лесі Українки відбулись: година права та бібліографічний огляд «Закон на стороні дитинства». Правовий круїз «Мандрівка у правовий світ» пройшла для дітей мікрорайону «Переможне» в бібліотеці ім. М. Кропивницького.

Тиждень права пройшов цікаво, змістовно, а головне, засвідчив небайдужість жителів м. Білгорода – Дністровського до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44