ТОВ Чотири лапи Україна продовжує працювати в Білгороді-Дністровському

11-07-2017 17:55 424


11 липня 2017 року відбулась прес-конференція Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак з представниками ТОВ "Чотири лапи Україна” та представниками фонду Алли Гінак "Відродження"

Міський голова розповіла про довгий шлях до сьогоднішній зустрічі та про роботу, яка ведеться у вирішенні проблеми безпритульних тварин у Білгороді-Дністровському:

“ 22 лютого 2016 року на сесії Білгород-Дністровської міської ради була прийнята Програма охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин. 21 березня 2016 року пройшла зустріч з представниками Одеського "Притулку для захисту і допомоги бездомним тваринам" та були підписані договори про співпрацю з притулком на стерилізацію та вакцинацію собак Білгорода-Дністровського. Спільно з працівниками міського центру “Благоустрій” почалась робота по вилову безпритульних тварин. Перша партія собак була відправлена в Одеський притулок 30 травня 2016 року. 7 червня 2016 року ми з керівником благодійного фонду «Відродження» Михайлом Барановим зустрілися з делегацією німецьких і українських захисників прав тварин почесним президентом Німецької спілки захисту тварин, президентом та засновником благодійної установи «Притулок для тварин» (м.Одеса) Вольфгангом Апелем, куратором одеського проекту, членом Німецької спілки захисту тварин Гердом Фішером та представниками притулку, де обговорили можливості співпраці у створенні подібного до Одеського притулку у нашому місті.

27 грудня 2016 року виконавчим комітетом був схвалений, а 28 березня 2017 року був урочисто підписаний Меморандум про співробітництво між виконавчим комітетом Білгород-Дністровської міської ради та ТОВ “Чотири лапи Україна”.

Алла Гінак подякувала волонтерам міжнародної організації за допомогу у вирішенні багаторічної проблеми бездомних тварин.

Олеся Лісчишина, директор ТОВ "Чотири лапи Україна" розповіла, що за більш ніж тиждень перебування було стерилізовано та вакциновано понад 60 тварин. Зоозахисників здивувала і порадувала активність місцевих жителів - люди постійно телефонують, а в дні прийому (понеділок і п'ятницю) привозили бездомних собак і кішок. Також вона подякувала волонтерці Марті, яка допомагала у розшуку собак і окремо фонду “Відродження” за організацію перебування команди фонду у Білгороді-Дністровському.

У прес-конференції також взяли участь члени команди "Чотири лапи Україна":

Сенчук Олександр, ветеринар, Туганов Роман,асистент, Ковель Ігор та Луцишин Олександр — ловці тварин та Вихристюк Олена, адміністратор, яка приймає заявки на вилов та стерилізацію.

Основна думка, яку хотіли донести вони і голова міста Алла Гінак, полягає в тому, що шляхом гуманного зменшення поголів'я бездомних тварин їх стане менше. Ефект і результат стерилізації стане помітний через час. Головне, що початок покладено, тварини не будуть розмножуватися і поступово перестануть становити загрозу для людей.

Спеціально для дітвори, яка теж прийшла в парк Миру, надули величезну 6-метрову фігуру - цей пес є символом міжнародної організації "Чотири лапи Україна".

Президент фонду Алли Гінак "Відродження" Михайло Баранов запросив ветеринарів відвідати наше місто ще раз у цьому році.

Мешканці міста, які були присутні на прес-конференції мали можливість також ставити питання і отримали відповіді.

Після прес-конференції був підписаний договір на виконання робіт виконавчим комітетом Білгород-Дністровської міської ради та ТОВ "Чотири лапи Україна".

Додатково з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися в газетах “Торнадо-прес” та “Новини Аккерману”, передачах радіо “Новини Придністров'я” та телеканалу “Бессарабія ТБ”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44