Тренінг «Я найкраща жінка у світі» для відвідувачів Білгород-Дністровського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

13-03-2018 09:23 180
категорія: Соцзахист


З нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня у Білгород-Дністровському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено міні-тренінг «Я найкраща жінка у світі» для жінок - відвідувачів центру.

Цікавою та різноплановою була зустріч, яку організували та провели заступник директора – начальник відділу міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Нікіруй Злата Володимирівна та психолог дитячого садка №3 «Дзвіночок» Воронкова Оксана Іванівна.

Жінок активізували рядом тренінгових вправ: «Подорож по пустелі», «Відкрий себе», «Острів», спрямовували на гармонізацію внутрішніх почуттів, зовнішнього вигляду, подолання комплексів, які заважають жити повноцінним життям і почувати себе Гарною Жінкою! Присутні отримали практичні поради виходу зі стресових ситуацій, навички саморегуляції, самоуправління. В заході взяли участь 9 жінок, яких привітали святковими подарунками.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44