Тренінг «Попередження проявів насильства»

04-02-2020 11:37 133
категорія: Пробація


04 лютого 2020 року психологом Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Оленою Чумак спільно із заступником директора-начальником відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилою Зайцевою проведено тренінг «Попередження проявів насильства» для засуджених осіб, міра покарання яких не пов’язана із позбавленням волі.

Метою заходу було привернення уваги суб’єктів пробації до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення.

Представник міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді нагадав присутнім про види насильства та причини його вчинення.

Учасники заходу дізнались про відповідальність та наслідки за вчинення насильницьких дій, як вберегти себе та своїх близьких від загрози насильства та мали змогу переглянути тематичні відео сюжети.

Наприкінці заходу клієнтам пробації  наведено приклади конструктивного вирішення конфліктів та методи подолання агресії.

Маємо сподівання, що даний захід сприятиме гармонійному розвитку сімейних відносин та знизить кількість конфліктних ситуацій в сім’ї.

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії

Центру пробації в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23