Триває оновлення медичної сфери міста Білгорода-Дністровського

26-04-2019 14:49 328
категорія: Новини міста


26 квітня 2019 року Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак взяла участь у відкритті реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами на базі Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні.

Потреба у функціонуванні в нашому місті реабілітаційного центру існувала багато років, і сьогодні, завдяки ініціативі міського голови Алли Гінак та підтримки небайдужих людей, а це голова спільноти «Типичный Аккерман» Ілля Глазирін, який придбав для центру необхідні тренажери, та благодійна організація «Фонд Алли Гінак «Відродження», яка надавала підтримку на всіх етапах створення центру, такий необхідний дітям з особливими потребами заклад зʼявився в нашому місті.

Відкриваючи реабілітаційний центр, Алла Гінак подякувала, в першу чергу, всім тим людям, завдяки чиїй небайдужості і допомозі вдалося відкрити центр для дітей з особливими потребами. Також міський голова зазначила, що влада докладатиме максимум зусиль для того, щоб дооснастити центр необхідним обладнанням, і, вподальшому, у мам діточок з особливими потребами не виникатиме потреба від’їжджати на проведення лікувальних вправ до інших міст, де існують подібні центри.

Також, цього дня було відкрито відремонтоване інфекційне відділення міської лікарні.

Слід зазначити, що капітальний ремонт інфекційного відділення включав в себе значний обʼєм робіт: заміна вікон і дверей, зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, ремонт даху, заміна каналізації, водопроводу та електропроводки, а також інші роботи, які було проведено в найкоротші терміни.

Ініціативи міської влади та підтримка депутатського корпусу міської ради, у сукупності з раціональним використанням коштів міського бюджету, а це близько 2 млн. грн., надало змогу відкрити сьогодні ще два обʼєкти, направлених на покращення медичного обслуговування населення, зазначила Алла Гінак. В майбутньому, з метою покращення надання медичної допомоги, планується, також, створити на базі міської лікарні перинатальний центр в рамках функціонування госпітального округу, до якого входить декілька адміністративно-териториальних одиниць і в тому числі наше місто, підкреслила Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23