У Білгороді-Дністровському проведено захід до Дня Гідності та Свободи України

20-11-2020 11:59 415
категорія: Новини міста


20 листопада 2020 року на площі біля будівлі Білгород-Дністровської міської ради відбувся тематичний захід до Дня Гідності та Свободи України «Вільні творити майбутнє», в якому взяли участь керівництво міста, працівники трудових колективів, громадськості та ЗМІ.

Ведучі заходу зазначили, що 21 листопада весь народ України відзначає День Гідності і Свободи, початок доленосних для нашої держави подій - Помаранчевої революції та Революції Гідності. Цей день був установлений указом Президента України від 13 листопада 2014 року з метою віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 та у листопаді 2013 років постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Акції на підтримку євроінтеграції в Києві розпочалися 21 листопада 2013 року після того, як стало відомо, що уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Люди, обурені рішенням уряду України, вийшли на майдан Незалежності в Києві. Цей день став початком відродження українців, як сучасної європейської нації, гордих, вільних і відповідальних громадян. Ми подали історичний приклад того, як патріотизм, почуття гідності, солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети.

На жаль, дорогою ціною, ми виборюємо свою гідність і свободу. Історія назавжди викарбувала в наших серцях 111 імен загиблих «Небесної сотні», що полягли під час революції Гідності на Майдані Незалежності. А на Сході нашої країни вже шість років поспіль йдуть бойові дії. За цей час загинуло понад 13 тисяч українських військових та добровольців.

Учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника невмирущому пророкові України, Тарасу Григоровичу Шевченку, який уособлює усіх борців, що ставали на варті національних інтересів, свободи та гідності своєї Батьківщини. Слава про них, не вмре, не поляже!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23