У Білгороді-Дністровському успішно вирішується питання покращення водопостачання району вул. Лісної

26-05-2020 15:55 407
категорія: Новини міста


Останнім часом до Білгород-Дністровської міської ради надходили звернення від мешканців вулиць Лісної, Активістів, Софіївської щодо налагодження нормального тиску в системі водопостачання у їхніх будинках. Особливо гостро стоїть питання у весняно-літній період, коли вода потрібна для поливу городів. У зв’язку з цим, спеціалісти комунального підприємства “Білгород-Дністровсьководоканал” на минулому тижні провели на свердловині по вул. Лісній монтаж глибинного насосу, завдяки чому її дебіт зріс вдвічі та вдалося нормалізувати обсяг постачання води.

Також, аби покращити якість послуг з водопостачання у даному районі міста, силами КП “Білгород-Дністровськводоканал” в поточному році проводиться прокладка нової водопровідної мережі по вул. Активістів загальною протяжністю 800 метрів. Після завершення цих робіт працівники комунального підприємства розпочнуть монтаж труб по вул. Лісній протяжністю 2000 метрів.

Але, як зазначає керівник КП “Білгород-Дністровськводоканал” Василь Алімкін, остаточно вирішити проблему водопостачання вулиць району Лісної допоможе будівництво нової свердловини. Вже виготовлений відповідний проект, роботи з буріння свердловини будуть проведені вже в нинішньому році.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23