У Білгороді-Дністровському відзначили День визволення України від нацизму

28-10-2020 11:20 785
категорія: Новини міста


28 жовтня 2020 року у сквері Військової Слави проведений ритуал пам’яті з нагоди Дня визволення України від нацизму. В заході взяли участь ветерани Другої Світової війни, представники міської влади, ветеранських організацій, трудових колективів, громадськості та ЗМІ.

Цього дня вся Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії - День визволення від нацизму. У ці останні дні жовтня 1944 року було покладено край пануванню жорстоких окупантів в Україні, а усі її міста і села були звільнені остаточно.

Значний проміжок часу віддаляє нас від тієї миті, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Другої Світової відвойовували мир і щасливе майбутнє життя. Та живою і невмирущою залишається пам’ять про всіх, хто ціною власного життя відстояв свободу Батьківщини та врятував мир від нацистської нечисті.

Битва за визволення України тривала 680 діб. Це майже два роки, з якими пов’язані основні події найстрашнішого в історії людства протистояння. Протягом цього часу Україна була центральною ареною смертельних битв та запеклих боїв, де вирішувалася подальша доля війни в Європі та доля майбутньої Перемоги. Однак ціна, яку довелося сплатити за неї, виявилася найвищою – кров та життя наших співвітчизників. За підрахунками істориків, у ході воєнних дій Другої Світової війни на території України загинуло понад 10 мільйонів військових та цивільних осіб!

Ми з вдячністю схиляємо голови перед мужністю і героїзмом воїнів-визволителів, які гідно пройшли важкими дорогами війни, сумлінно виконали свій священний обов’язок і очистили рідну землю від ворожої нечисті. Вічна пам’ять героям! Земний уклін і сердечна подяка всім людям старшого покоління і особисто кожному учаснику тих буремних подій за здійсненний подвиг заради вільного і щасливого життя своїх нащадків.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до Меморіалу Слави.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23