У Білгороді-Дністровському відзначили День Захисника України

14-10-2020 11:48 389
категорія: Новини міста


14 жовтня 2020 року, в день, коли вся українська спільнота відзначає День захисника України, у Білгороді-Дністровському відбувся урочистий захід у сквері Військової Слави біля закладного каменя на місці майбутнього пам’ятного знаку «Борцям за Волю та Незалежність України». В заході взяли участь представники Білгород-Дністровської міської ради, трудових колективів, громадських та партійних організацій, ЗМІ.

День Захисника України - це свято, що повертає нас до істинної історії українського воїнства, яке народжувалося на Запорізькій Січі і вважало своєю покровителькою Пресвяту Богородицю. А в його багатому на подвиги літопису назавжди залишилося безліч подій, освячених козацькими традиціями, відвагою українських повстанців та радістю переможців у смертельному двобою з нацизмом.

Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії бере приклад зі своїх попередників. Вони зі зброєю в руках захищають суверенітет і непорушність кордонів нашої держави, а їх подвиги кров’ю вписані в історію та завжди будуть нагадувати про те, якою ціною дісталася українцям свобода і право бути вільною, самодостатньою нацією.

День захисника України – це день пам’яті і пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював її незалежність. Світла пам’ять про наших захисників залишиться в наших серцях. Завжди пам’ятатимемо тих, хто віддав своє життя заради мирного неба та майбутнього нашої держави.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23