У Білгороді-Дністровському відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

09-11-2020 14:59 501
категорія: Новини міста


Щороку 9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Цього дня в приміщенні Білгород-Дністровського Центру культури та дозвілля відбувся захід, на якому вітали всіх причетних до свята. Люди, завдяки творчому мисленню та таланту яких протягом року проводяться цікаві та оригінальні загальноміські заходи, концертні програми, спектаклі та мюзикли, й до свого професійного свята підготували креативний сценарій. Секретар Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов, начальник відділу культури Білгород-Дністровської міської ради Світлана Байло та директор ЦКтаД Ніна Швачка вітали колектив Центру культури та дозвілля, вручали Грамоти та подарунки.

“У цей день ми висловлюємо свої почуття любові, поваги і шанування всім колегам. Без зайвої скромності відзначимо, що всі ми робимо наш світ кращим, чистішим, добрішим, змушуючи душі людські співати, злітати до небес, і там парити. Наша робота схожа на молитву, вона безцінна і незамінна! Нашими стараннями життя стає привабливішим і різноманітніше, вона пов’язує народи, країни, весь Світ в єдине ціле! Бажаємо вам, колеги, творчих успіхів, інноваційних ідей, нестандартних рішень, нових висот і невичерпного натхнення”, - зазначила Світлана Байло.

Враховуючи вагомий внесок працівників культури та аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно просвітницьку діяльність, за багаторічну і самовіддану працю по розвитку та популяризації пісенного мистецтва та з нагоди 40-річчя творчої діяльності колективу Почесною Грамотою нагороджений народний ансамбль народної пісні «Рідні наспіви» (керівники ансамблю Марченко Тетяна Юхимівна, Удич Олена Анатоліївна).

За вагомий внесок в розвиток і популяризацію хореографічного мистецтва, високий рівень виконавчої майстерності, творчі досягнення та з нагоди 30-ої річниці заснування колективу Почесною Грамотою нагороджений народний ансамбль сучасного танцю «Модерн Данс» (керівник ансамблю Пораденко Людмила Георгіївна).

За вагомий внесок та пропагування театрального мистецтва в місті, залучення широкої аудиторії до театральної творчості та з нагоди 10-річчя творчої діяльності Почесною грамотою нагороджений театральна студія «Вогні рампи» (керівник студії Красовський Анатолій Миколайович).

За багаторічну сумлінну працю, безперервний творчий пошук, вагомий особистий внесок у розвиток народної творчості в місті та з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Грамотою нагороджені керівники аматорських колективів комунальної установи «Білгород-Дністровський Центр культури та дозвілля” Кисса Володимир Дмитрович, Марченко Тетяна Юхимівна та Молодецька Віолета Юріївна.

Також, відзначені Грамотами відділу культури працівники ЦКтаД, учасники творчих колективів та актори художньої самодіяльності.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23