07 серпня 2017 року в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості першим заступником начальника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області проведено семінар на тему „Реформування пенсійної системи” . На заході були присутні працівники центру, безробітні, які перебувають на обліку та люди перед пенсійного віку.

Перший заступник начальника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Крижанівська Олена розповіла про особливості порядку призначення пенсій у поточному році та які зміни відбудуться з 01 жовтня 2017 року після прийняття законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій» (№6614 від 22.06.17).

Під час заходу присутні жваво обговорювали питання про страховий стаж – його тривалість та підтвердження, легалізацію трудових відносин, про особливості зарахування страхового стажу при неповному робочому дні чи тижні та при отриманні заробітної плати меншої за мінімальну, про роботу веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Представник Пенсійного фонду по завершенню заходу роздала інформаційні буклети „Легалізація трудових відносин”, „Впровадження системи централізованого призначення та виплати пенсій” та „Працює веб-портал ПФУ”.

Довідково: На території міста Білгород-Дністровського та Білгород-Дністровського району проживає 117,1 тис. громадян, з яких в працездатному віці (з 18 років до 60 років) - 71,4 тис. осіб, зайняте населення становить 29,9 тис. осіб.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44