У Верховній Раді пройшов практикум із галузевої законотворчості та адвокасі за напрямом

29-05-2019 11:51 167
категорія: Новини освіти


23 травня у Верховній Раді Україні проходив дводенний практикум із галузевої законотворчості та адвокасі для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом «Освіта», в роботі якого взяла участь начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Людмила Муржа-Ромащук.

Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

З вітальним словом до учасників звернулися Керівник управління по зв'язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України Григорій Скопненко та Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Представники міст ознайомилися із законодавчою процедурою та правилами проектування нормативно-правових актів і особливостями здійснення експертизи законопроектів, про які їм розповіли представники Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України та Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України. Так, головний консультант Головного юридичного управління Апарату ВРУ Михайло Саврук розповів учасникам про правила оформлення проектів законів. Про Відкриті дані як інструментарій законодавчих ініціатив учасникам розповіли представники Інформаційно-правового центру «Захист права на інформацію».

Крім цього, було організовано роботу круглого столу з питань управління освітою за участі представників Секретаріату парламентського Комітету з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Асоціації міст України.

На завершення першого дня практикуму для учасників буде проведена екскурсія сесійним будинком Верховної Ради України.

24 травня представники громад-членів АМУ ознайомилися з роботою Інклюзивно-ресурсного центру Дарницького району м. Києва.

По завершенню практикуму учасники отримали сертифікати асоціації та Апарату Верховної Ради України.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23