Участь Білгорода-Дністровського у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації

05-12-2017 08:48 225
категорія: Новини міста


4 грудня 2017 року в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради відбулася селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами обласного значення під головуванням голови Одеської обласної державної адміністрації М. Степанова.

В нараді взяли участь заступник начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту – начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Т. Мунтьян, начальник служби у справах дітей Т. Бабич, начальник управління соціальної політики Д. Базіленко та ін.

На порядку денному питання забезпечення механізму використання коштів з Державного бюджету на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництва/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації.

На даний час в місті ведеться робота щодо визначення пропозицій ринку нерухомого майна та підбору соціального житла, яке можливе для придбання особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44