Участь у засіданні круглого столу

20-11-2019 08:48 52
категорія: Пробація


Відповідно до Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування забезпечують надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей; створюють умови для поєднання жінками і чоловіками професійних та сімейних обов’язків; проводять просвітницьку діяльність з питань гендерної рівності.

Так, 15 листопада 2019 року начальник Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації Наталія Короткова та старший інспектор відділу Олена Кузнецова прийняли участь в круглому столі за темою «Формування гендерної політики на місцевому рівні», який відбувся в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради. Даний захід був організований та проведений громадською організацією «Громадський рух «Віра, Надія, Любов».

Під час зустрічі було обговорено аспекти формування гендерної політики в місцевих громадах та озвучено статистичні дані щодо вчинення домашнього насильства відносно жінок та дітей на території регіону. Розглянуто питання функціонування взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та основні проблеми, які виникають під час такої взаємодії.

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23