Удосконалення сучасного уроку фізичної культури шляхом впровадження інноваційних технологій в Білгороді-Дністровському

05-12-2017 09:32 187
категорія: Новини ЖКХ


1 грудня 2017 року на базі ЗОШ №3 в рамках засідання міського методичного об’єднання вчителів фізичної культури відбувся навчально-методичний семінар «Удосконалення сучасного уроку фізичної культури шляхом впровадження інноваційних технологій».

«Учитель повинен свідомо йти в ногу з сучасністю, пройматися і надихатися силами, що пробудилися в ній» - цими словами німецького педагога А. Дістервега розпочала свій виступ керівник міського методичного об’єднання, вчитель фізичної культури ЗОШ №3, Менжинська Галина Георгіївна. Вона зазначила, що сучасний викладач повинен стати розробником нової технології навчання, яка, з одного боку, підвищує його творчу активність, а з іншого – вимагає високого рівня технологічної та методичної підготовленості.

Співдоповідачами Менжинської Г.Г. були її колеги, вчителі ЗОШ №3 Фірсова Ю.А. з презентацією інноваційно-комунікаційних технологій на уроках фізичної культури та Міненко С.А., який розповів про вимоги до сучасного уроку в умовах запровадження Нової української школи.

Також педагоги мали можливість ознайомитись з презентаційними матеріалами учасників міського етапу конкурсу «Учитель року – 2018».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44