Управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради доводить до відома пільговиків міста!

14-11-2019 12:58 206
категорія: Соцзахист


Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №373 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі” з 1 жовтня 2019 року запроваджено механізм надання пільг у грошовій формі.

Зокрема, починаючи з листопада 2019 року пільговики міста отримуватимуть квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу, тобто без урахування пільг на житлово-комунальні послуги.

Звертаємо увагу, що відтепер пільга розраховується управлінням соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради та надається у грошовій безготівковій або грошовій готівковій формах.

Виплата пільг у грошовій готівковій формі пільговикам здійснюється управлінням соціальної політики за заявою пільговика із зазначенням рахунку уповноваженого банку або АТ “Укрпошта”, яка подається управлінню соціальної політики в період з 1 жовтня по 15 жовтня (на опалювальний період) та з 1 травня по 15 травня (на неопалювальний період).

Слід зазначити, що у разі наявності заборгованості пільговика з оплати житлово-комунальних послуг, сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340,00 грн.), виплата пільг здійснюватиметься у грошовій безготівковій формі.

Виплата пільг у грошовій безготівковій формі пільговикам здійснюється шляхом перерахування суми пільг АТ «Ощадбанк» надавачам послуг за кожного конкретного пільговика, тобто, пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільг за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк». За наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає смс-повідомлення від банку про проведені платежі.

Слід зазначити, що пільговик зобов’язаний повідомляти управління соціальної політики про зміну всіх обставин, які впливають на розмір та строки нарахування пільг, а саме зміни у складі сім”ї, зареєстрованого міста проживання, зміни номеру мобільного телефону, та ін.

Окрім того, пільговики, яким надаються пільги у грошовій формі, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитих послуг з урахуванням суми пільг, які перераховуються надавачам житлово-комунальних послуг.

За інформацією Кабінету Міністрів України та Міністерства соціальної політики України та враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

Для уточнення інформації щодо розміру нарахованих пільг за жовтень місяць та отриманням більш детальної інформації радимо звернутися до управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради за адресою: пров. Офіцерський, буд. 8, каб. № 9, телефон для довідок - 35457.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23